7b2ab43d-6bf8-41d8-bed7-b56ad352dff5

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ محمدرضا حیدری، دبیر و سخنگوی شورای اسلامی دوره پنجم مشهد، در نشست خبری با اصحاب رسانه که در تالار شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد، با بیان اینکه ما باید نقش هم افزایی در بخش شهری داشته باشیم، افزود: برخی از مأمورت هایی که در حال حاضر، شهرداری در حال انجام آن ها می باشد، جزء وظایف و مسئولیت های این ارگان نیست.
وی با بیان اینکه یکی از معضلات و مشکلات شهر مشهد، واگرایی های سیاسی است و این برای شهر یک جریان ضد توسعه است، افزود: ما باید تمرین بکنیم با حفظ گرایش ها و سلایق خودمان، برای توسعه شهر در کنار هم قرار بگیریم و از ظرفیت های یکدیگر استفاده کنیم.

رویکرد تعاملی با سایر سازمان ها داریم
وی در خصوص رویکرد شورای پنجم در تعامل با آستان قدس گفت: رویکرد ما، یک رویکرد تعاملی است برای منافع مردم، قطعا با توجه به پتانسیل و ظرفیت های آستان قدس رضوی، زمینه های بسیاری برای همکاری و اشتراک داریم.
وی در آخر در خصوص نشاط و شادابی شهروندان مشهد گفت: قطعا در این خصوص برنامه هایی را اجرا خواهیم نمود و قطعا نیازمند همراهی کلیه دستگاه ها و سازمان ها می باشیم و مهم تر از همه اینکه، بایستی در مدیریت شهری به یک تفاهم برسیم و تعریف عملیاتی داشته باشیم.

دغدغه های بزرگان شهر را لحاظ می کنیم
وی با بیان اینکه باید دغدغه ها و نگرانی های همه بزرگان شهر را لحاظ کنیم، بیان کرد: می شود با حفظ آن دغدغه ها و نگرانی هایی که دوستان دارند، برنامه های با نشاط هنجارمند را در سطح  شهر مشهد داشته باشیم و گسترش دهیم.
حیدری با بیان اینکه در حوزه فرهنگی، رویکردها و دیدگاه هایی که منتخبین پنجم دارند، قطعا با رویکردهای موجود متفاوت خواهد بود و جهت ها، محورها و راهبردها مشخص شده است، خاطرنشان کرد: ما فضاها و ظرفیت های بسیار زیادی در آموزش و پرورش و حوزه های جوانان و بانوان داریم که در انتقال این هویت، با هزینه کمتر، می توان بهره برداری بیشتری کرد.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image