002

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سرهنگ رضا قدمگاهی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قوچان گفت: در پی شکایت مردی سالخورده مبنی بر برداشت غیرمجاز شش میلیون ریال از حساب بانکی اش، موضوع در دستور کار تیمی از پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با یک سری تحقیقات فنی و استعلام از مبادی ذیربط، سارق را که دختری جوان و از همسایه های شاکی است، شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.
سرهنگ قدمگاهی تصریح کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده در مواجهه با ادله موجود به بزه انتسابی اعتراف و اظهار کرد: شاکی به علت بی سوادی و عدم آگاهی، کارت عابر بانک خود را در اختیارش قرار داده بود تا برای او یک سری کارهای بانکی انجام دهد و او نیز رمز دوم کارت عابر بانک را فعال و شارژ همراه به صورت اینترنتی خریداری کرده است.
فرمانده نیروی انتظامی قوچان با بیان اینکه متهم به مقام قضائی، معرفی شده است، به شهروندان توصیه کرد که برای پیشگیری از برداشت غیرمجاز، رمز بانکی را در بازه های زمانی مناسب تغییر دهند، از انتخاب رمزهای ساده برای کارت بانکی خود پرهیز نمایند،
رمز بانکی را به هیچ عنوان در اختیار دیگران حتی نزدیکان قرار ندهند و همچنین از یادداشت کردن رمز بر روی کاغذ و یا روی جلد کارت اجتناب نمایند.

کد خبرنگار: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image