222

به گزارش ایران نیوزآنلاین؛ سیدجواد حسینی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری در نشست تخصصی بررسی بحران های شهری نظام مدیریت و توسعه پایدار در مشهد حال و آینده که به همت مجمع زنان اصلاح طلب در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) برگزار شد با اشاره به سند۲۰۳۰ گفت: در سفری که به کره برای امضای این سند استعماری داشتیم بنده حضور داشتم.
رئیس سابق اداره کل آموزش و پرورش با بیان اینکه سند ۲۰۳۰ از رده خارج شده است، افزود: مبنای ما این سند نبود و چیزهایی که در مورد آن گفته شد، صحت نداشت.
وی تصریح کرد: در هر قسمت از این سند کلمه جنسی آمده بود به اشتباه به کلمه سکسی تعبیر شد.
وی در ادامه به انتخابات اخیر ریاست جمهوری و شورای شهر اشاره کرد و با بیان اینکه در این انتخابات مشارکت فعال و کمی و کیفی صورت گرفت، گفت: معمولا رژیم های استبدادی سعی می کنند طبقه متوسط جامعه، ضعیف و وابسته به حکومت باشند.
وی تصریح کرد: رژیم های مستبد، همواره نگران اند که طبقه متوسط قوی داشته باشند چراکه این طبقه، دولت را تعیین می کنند و هرجا زمینه مشارکت طبقه متوسط ایجاد شده، پیش روندگی ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه در این انتخابات، قشر متوسط، جوانان و زنان ما مشارکت فعالی داشتند،  اظهار کرد: با حضور این سه قشر، کمیت مشارکت بالا رفت و به رغم مدل های متعدد تبلیغاتی اقوا کننده، این مشارکت حداکثری مردم که لازمه امروز ما است شکل گرفت.
وی تصریح کرد: با مشارکت کیفی زنان و مردم در مشهد، انتخاباتی متفاوت صورت گرفت به گونه ای که شاید خودمان هم باورمان نمی شد این اتفاق بیفتد.

شورای شهر پنجم؛ متخصص ترین شورای بعد از انقلاب
وی تصریح کرد: بعد از رأی آوردن لیست امید در شواری شهر، بلافاصله گفتند افراد کم تجربه و جوان به شهر آمدند چه خواهد شد، ما در پاسخ گفتیم، متخصص ترین شورای ما بعد از انقلاب، همین شورای پنجم است.
وی با اشاره به تخصص های برخی از اعضای شورای شهر گفت: شورای شهر، مهم ترین نهادی است که باید به خواسته ها و نیازها پاسخ دهد.
وی خاطرنشان کرد: زمانی که احمدی نژاد، دولت را در دست گرفت، ۲۰ میلیون شغل وجود داشت در پایان نیز همین مقدار باقی ماند اما روحانی این میزان را به ۲۳ میلیون شغل رساند اما اگر این را به ۲۷ میلیون برساند در دوره دوم خود موفق خواهد بود.
وی با بیان اینکه سرمایه اجتماعی مردم زمانی به بار می نشیند که منتخبین مردم، قدر مردم را بدانند، افزود: البته مردم نیز در غالب تشکل ها و سازمان های مردم نهاد می بایست مشارکت کنند.

کد خبرنگار: ۹۴۰۱۱۳۰
کدعکاس: ۹۵۰۱۳۱۸

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image