77777

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی در حاشیه بازدید از آسایشگاه معلولین فیاض بخش، در دیدار با مددجویان و کارکنان آسایشگاه، گفت: همراهی آحاد جامعه برای بهبود زندگی افراد زیر پوشش بهزیستی، به ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان تحت پوشش مراکز خیریه، ضروری است.
وی افزود: تعدادی از فرزندان تحت پوشش بهزیستی و مراکز خیریه، جوانانی هستند که به سن ازدواج و اشتغال رسیده اند و باید در این زمینه ها مورد حمایت قرار گیرند.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به فعالیت تعداد زیادی از مراکز خیریه در استان، بیان کرد: مردم و خیران می توانند با سرکشی و حضور در این مجموعه ها، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش کارکنان، با مددجویان تحت پوشش به گفت و گو نشسته و ساعاتی شیرین را برای آنان رقم زنند.
رشیدیان یکی از بزرگترین ماموریت های نظام جمهوری اسلامی را کرامت بخشی و تکریم انسان ها دانست و افزود: بارها امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) به عناوین مختلف بر این امر تاکید داشتند.
وی لزوم برنامه ریزی برای توانمندسازی مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: طی چهار سال گذشته اقدامات موثری در این حوزه صورت گرفته است.

کد خبرنگار: ۹۶۰۲۲۰۱

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image