13960319000722_Test_PhotoH

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حجت الاسلام و المسلمین دستجردی، امام جمعه شهرستان قوچان در خطبه های نماز جمعه که در محل مصلی قبا این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه در آستانه روز قدس قرار گرفته ایم و مظلومیت مردم فلسطین در جهان برای همه به عنوان یک شاخصه است، عنوان کرد: تفکر مسائل بین المللی و جهانی، مخصوصا در کشورهای اروپایی، بنا بر ظلم است و در همه جا می بینید این افراد برای رسیدن به خواسته های خود از هیچ ظلمی دریغ نمی کنند.
امام جمعه قوچان با بیان اینکه فریاد مظلومیت مردم فلسطین، مسیر نجات این مردم است، تصریح کرد: این فریاد، باید همیشه مثل پتک بر سر استکباریون جهان فرود آید.
وی با بیان اینکه فریاد مظلومیت مردم فلسطین، برای مسلمانان فلسطین و قدس، زمینه ساز بسیج کردن همه مسلمین جهان علیه جبهه شرک و کفر است، اظهار کرد: فریاد مظلومیت مردم فلسطین، به عنوان کلمه اتحاد، می تواند وحدت جامعه اسلامی را ایجاد کند.
حجت الاسلام و المسلمین دستجردی با یادآوری اینکه امام خمینی(ره) روز جمعه آخر رمضان را به عنوان روز قدس برای فریاد مظلومان جهان علیه استکبار و اینکه مظلومان جهان بتوانند حق خودشان را بگیرند اعلام کردند، بیان کرد: تمام مردم در راهپیمایی روز قدس، با مردم فلسطین همراه می شوند و در مسائل مقاومت، برای مظلومین جهان، دلگرمی ایجاد می کنند.
امام جمعه قوچان در پایان گفت: جمعه هفته آینده، با مشتان گره کرده، علیه استکبار، وهابیت و همچنین خاندان آل سعود که جیره خواری خودشان را به مستکبرین جهان نشان می دهند، فریاد خواهیم کشید.

کد خبرنگار:۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image