IMG_6401 copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ امیر شهلا، نماینده منتخب شورای شهر پنجم، در نشست با اعضای فعال سازمان های مردم نهاد، ضمن اشاره به دغدغه ها و مشکلات اعضای شورای شهر گفت: هزینه شهری که در آن زندگی می کنیم، روزانه ۴ میلیارد تومان است و پیدا کردن روزی ۴ میلیارد تومان برای اینکه فقط آشغال منازل، جمع آوری و پیاده روهای شهر جارو شود و گازوئیل و حقوق رانندگان پرداخت شود، خود این یک پروژه ی بزرگ است.

پنج هزار میلیارد تومان بدهی برای شورای شهر پنجم
وی افزود: شورا و شهرداری فعلی حدود ۵ یا ۶ هزار میلیارد تومان بدهی برای ما به جا گذاشته است و حدود یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروانه شناور فروخته اند و هنگامی که ما بر سر کار بیاییم، به ما مراجعه خواهند کرد و خواهند گفت، پروانه ی ما را بدهید، ما می خواهیم بسازیم.
منتخب لیست امید شورای شهر پنجم یادآور شد: پول این پروانه ها را قبلا شهرداری پیش خور کرده است.

توزیع ۱۳۰ میلیارد تومان در بین شبکه هزار فامیل
شهلا در نقد پروژه های فرهنگی شورای شهر پیشین گفت: وحید جلیلی تمام منابع و امکانات فرهنگی و بودجه های فرهنگی شهر را که بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان در سال بوده است، به شبکه هزار فامیل خود اختصاص داده است؛ عده ای را از تهران آورده و عده ای را از مشهد پیدا کرده و بقیه را هم پس زده است.
وی اذعان کرد: جلیلی، در این چهار سال، شبکه عنکبوتی خود را پیدا کرده است و سالانه ۱۳۰ تا ۱۴۰ میلیارد تومان در این شبکه توزیع کرده است.

نگاه لیست امید به انسان
منتخب لیست امید افزود: دیدگاهی که در شورای شهر پنجم حاکم است، این خواهد بود که انسان را به عنوان سرمایه اصلی شهر به رسمیت بشناسد و هر سرمایه گذاری که بخواهد روی انسان انجام دهد را سرمایه گذاری می داند که در نهایت، خروجی آن به شهر سالم و شهروند سالم و با نشاط ختم می شود.

کد خبرنگار: ۹۶۰۱۱۹۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image