DSC08953

مجید چالاک، مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار ایران نیوز آنلاین گفت: خرید تضمینی گندم توسط مراکز خرید تعاون روستایی خراسان رضوی  از مرز ۳۰ هزار تن گذشت.
وی افزود: ۶۵ هزار تن محصولات تضمینی شامل ۳۰ هزارتن گندم، ۲۰ هزار تن جو و یک هزار و ۷۵۰ تن کلزا از کشاورزان توسط شبکه تعاون روستایی استان خراسان رضوی، خریداری شده است.

راه اندازی مراکز خرید گندم در تمام شهرستان ها
وی افزود: مراکز خرید سازمان تعاون روستایی استان به صورت مباشر شرکت غله و خدمات بازرگانی، خرید تضمینی گندم را انجام می دهند و در تمامی شهرستان ها، مراکز خرید گندم راه اندازی شده و آمادگی خرید این محصول از کشاورزان را دارند.
وی ادامه داد: هم اکنون خرید تضمینی گندم در ۵ شهرستان استان در حال انجام است و به مرور، همزمان با برداشت محصول در سایر شهرستان ها، عملیات خرید در مابقی مراکز نیز آغاز خواهد شد.
چالاک خاطرنشان کرد: خرید تضمینیی گندم در سطح استان به شکل مناسب در حال انجام است، کشاورزان نباید دغدغه تحویل محصول خود را داشته باشند و می توانند با مراجعه به مراکز خرید، نسبت به تحویل محصول خود اقدام نمایند.
وی در پایان عنوان کرد: سال گذشته، توسط مراکز شبکه تعاون روستایی، میزان ۴۳۵ هزار تن گندم، ۱۶۰ هزار تن جو و دو هزار و ۵۰۰ تن کلزا به صورت تضمینی از کشاورزان استان خریداری شده است.

کد خبرنگار :۹۵۰۱۱۷۳

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image