222

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ سعید فکوری، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان گفت: طرح ملی همای رحمت، ویژه کمک به نیازمندان، در ماه مبارک رمضان است و هر ساله در قالب چندین برنامه، توسط جمعیت هلال احمر و با همکاری خیرین در سطح شهرستان قوچان اجرا می‌شود.

جمع آوری بیش از ۵۵ میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین
فکوری ادامه داد: قبل از ماه رمضان، جلسه مجمع خیرین، با حضور خیرین و نیکوکاران شهرستان قوچان، به منظور  اجرای این طرح، برنامه ریزی شد و کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین با مبلغ حدود پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جمع آوری گردید.
وی تصریح کرد: بسته‌های غذایی تهیه شده در این طرح، شامل؛ برنج، روغن، قند، شکر، پنیر، خرما و حبوبات بوده است که به همت اعضا داوطلب شعبه، بین نیازمندان تحت پوشش جمعیت هلال‌احمر قوچان توزیع شد.
فکوری اظهار کرد: جمعیت هلال‌احمر شهرستان قوچان با بهره‌گیری از باورهای دینی، فرهنگی و ملی، حس نوع‌ دوستی را در جامعه تقویت کرده، با کمک و یاری حامیان و خیرین خود، در جهت توسعه مشارکت‌های مردمی و اصل همبستگی اجتماعی تلاش می‌کند.
رئیس جمعیت هلال‌احمر قوچان در پایان عنوان کرد: امیدواریم با کمک‌های خیرین دیگر، بتوان هر سال به کیفیت بهتر اجرای این طرح کمک کرد و با همکاری سایر دستگاه‌های حمایتی، از میزان محرومیت هموطنان نیازمند مخصوصا در قوچان، کاسته شود.
وی یادآور شد: جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان، آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیرین محترم می‌باشد.

کد خبرنگار: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image