ContentImages_167329

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی رضا جمشیدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: امسال از مجموع ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار ابلاغی به استان ۱۳۳ میلیارد تومان برای ارتقای شاخص های توسعه اقتصادی درنظر گرفته شده و مسیر تخصیص این اعتبار از محل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خواهد بود.
وی با بیان اینکه اولویت با پروژه های سال گذشته می باشد، خاطر نشان کرد: در حال حاضر اصلاح پروژه های مصوب قبل در دستور کار ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قرار دارد.
دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص ارزیابی عملکرد اقتصاد مقاومتی استان افزود: از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور چارچوب ارزیابی دستگاههای اجرایی برای سازمان های استانی ارسال گردیده است.
جمشیدی با بیان این مطلب که این چارچوب برای دستگاههای اجرایی مرتبط به منظوراخذ نقطه نظرات آنان ارسال شده تاکید کرد چنانچه در این خصوص تعللی صورت گیرد دبیرخانه ستاد در مرکز، اصلاحات احتمالی را بدون دریافت نظرات آنان اعمال خواهد نمود.
وی ازکاهش تعداد اعضاء ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان از ۵۴ عضو کنونی به ۲۴ عضو خبر داد و افزود : عملکرد دستگاه های اجرایی در حوزه اقتصاد مقاومتی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

کد خبرنگار:۹۶۰۲۲۰۱

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image