11

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به دنبال حوادث تروریستی در تهران، دانشجویان کشور سوریه در دانشگاه فردوسی مشهد، طی بیانیه ای این اقدام را شدیدا محکوم کردند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و صلوات بر نبی اکرم و خاندان پاک و مطهرش.
به نمایندگی از دانشجویان سوری در دانشگاه های مشهد در هیات مدیره انجمن ملی دانشجویان سوریه در شهر مشهد مقدس، عمل بزدلانه تروریستی که ضریح بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره الشریف) و تریبون ملت ایران یعنی مجلس شورای اسلامی را هدف قرار داده بود و در آن شماری از شهروندان بی گناه مورد هجوم واقع شدند را به شدیدترین نحو، محکوم می نماییم.
این کار نشانه ای واضح از توطئه گری ایادی شر و استکبار است در مبارزه با خط مقاومت که در رأس آن جمهوری اسلامی ایران قرار دارد. و صد البته به خطا رفته اند. چراکه با اعمال پست و کارهای تروریستی کورشان هرگز نمی توانند در عزم و پایداری این ملت مومن و مقاوم که بارها و بارها بینی تروریست را به خاک مالیده اند، خللی وارد سازند.
ما به ملت ایران و رهبری عظیم الشأن انقلاب اسلامی(حفظه الله) و به بازماندگان شهدا عرض تسلیت داریم و از خداوند منان، می خواهیم شهدا را غریق رحمت فرماید و به بازماندگانشان صبر و اجر مرحمت نماید.
الا لعنه الله علی الظالمین.
پیروزی از ان امت ماست.
مشهد مقدس ٧/حزیران/٢٠١٧
انجمن دانشجویان سوریه در مشهد مقدس

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image