1010

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ اسدالله حسن زاده، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: در راستای توسعه دولت الکترونیک و با هدف نوبت دهی آسان، صرفه جویی در زمان و پذیرش ۲۴ ساعته، سامانه یکپارچه نوبت دهی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور راه اندازی شد.
وی بیان کرد: سامانه جامع مدیریت فرآیند نوبت دهی به صورت الکترونیک، سریع و مستقل از مکان بوده و کلیه واحدهای ارائه دهنده خدمات کلینیک و پاراکلینیکی بهداشتی درمانی در  قسمت های مختلف دانشگاه، در صورت نیاز می توانند با استفاده از پنل واحد سامانه، فرآیند نوبت دهی خدمات خود را الکترونیکی نمایند.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی نیشابور ضمن تشکر از همکاران فناوری اطلاعات و درمانگاه های تخصصی بیمارستان ها افزود: توسعه ارائه خدمات غیر حضوری در راستای تسهیل ارائه خدمات با کیفیت تر به بیماران ازطریق بستر سازی الکترونیک، جزو برنامه های استراتژیک دانشگاه می باشد.
گفتنی است؛ متقاضیان اخذ نوبت از درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی عطار و خیام می توانند با استفاده از شماره تلفن ۴۳۲۱۹۶۰۰ -۰۵۱ نسبت به اخذ نوبت تلفنی اقدام نمایند. همچنین برای دریافت نوبت از طریق وب می توانند با مراجعه به سایت www.nums.ac.ir و انتخاب آیکن نوبت دهی در قسمت مراجعین عمومی، نسبت به دریافت نوبت اینترنتی اقدام نمودهه و یا به صورت مستقیم برای نوبت دهی  کلینیک عطار به آدرس http://h22bahman.paziresh24.com و برای نوبت دهی کلینیک خیام به آدرس  http://hakim.paziresh24.com  مراجعه نمایند.

کد خبرنگار :۹۵۰۰۱۷۳

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image