DSC_0597-1

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ در محل دهکده ی شاندیز مشهد، جُنگ شبانه ای برگزار شد و در آن، گروه نمایشی غدیر، با اجرای امیر مجبی به عنوان مجری، پذیرای مردم بود.
از همان ابتدای برنامه، ماموران نیروی انتظامی و بادیگاردهای گروه ونداد، از ورودی های اولیه، ناظر بر مراسم بودند تا امنیت به طور کامل در مجموعه برقرار باشد.
از مهمانان ویژه ی این برنامه می توان به گروه بلک مجیک، آرش میراحمدی، بازیگر تلویزیون و طاهری، طنزپرداز خراسانی اشاره کرد.
لباهنگ، شعبده بازی و استنداپ کمدی از جمله برنامه های اصلی مراسم بود.
نوبت به اجرای برنامه ی گروه بلک مجیک رسید. چهار سیاه پوش با پوشش هایی شبیه راهبه ها و عصاهای بلند، با غل و زنجیر و زیرآهنگی ترسناک بر روی صحنه آمدند. سکوت کل فضا را پر کرد. کودکان با ترس و دلهره، بهت زده به آن ها نگاه می کردند. نمایش شعبده بازی آغاز شد؛ نمایش معلق ماندن سیاه پوش ها بدون تکیه گاه در فضا. پس از اجرای کامل نمایش و خارج شدن آن ها از روی صحنه، ترس، فرو ریخت. دیگر هنرمندان گروه، یکی پس از دیگری بر روی صحنه حاضر شده و به اجرای برنامه پرداختند و مردم نیز با تشویق های رضایت بخش به استقبال آن ها رفتند.
در ادامه، نمایش هایی از قبیل کمد جادویی و رقص با میز و … انجام شد و عده ای مشغول به تصویر برداری از برنامه با موبایل های خود شدند. مردم با دقت به دنبال کشف راز تردستی ها بودند. نمایش ها پایان یافتند و مردم با تشویق خود به بدرقه ی بلک مجیک پرداختند.
شاهرخ رضایی، سرپرست گروه بلک مجیک، هنرمند شعبده باز کشور، پس از اتمام نمایش، دوباره بر روی صحنه حاضر شد تا مختصری از تاریخچه ی این گروه به مردم شرح دهد.
رضایی با بیان اینکه حدود ۲۰ سال است که فعالیت برون مرزی دارم، تنها شعبده باز ایرانم که تقدیرنامه ی رسمی از دیوید کاپرفیلد دارم، عضو انجمن بین المللی IBM آمریکا هستم و در کشورهای مختلفی مثل کره، ژاپن، سنگاپور و … اجرا داشته ایم، گفت: از این که با توجه به برگزاری مسابقه ی والیبال در این جلسه حضور پیدا کردید و ما را تنها نگذاشتید، متشکرم.
وی در پایان، سابقه ی بیماری خود را شرح داد و اظهار کرد: من از یک مریضی سخت خارج شده ام و امروز پس از مدت ها حس کردم که حالت عادی دارم؛ من تومور مغزی داشتم، عمل کردم و حدود شش ماه در بستر بودم و به کمک همین همکارانم دوباره موفق شدم که بر روی صحنه بیایم.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image