photo_2016-06-11_10-06-12_1395321105341

حجت الاسلام و المسلمین دستجردی، امام جمعه شهرستان قوچان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایران نیوز آنلاین در خصوص دو حادثه تروریستی تهران گفت: این اقدام حرکتی کورکورانه از سوی تکفیری هایی بود که سال هاست در تلاش اند به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند و امروز به دو مرکز مردمی ایران ورود پیدا کردند و متاسفانه باعث شهادت و مجروح شدن عده ای از مردم ما شدند.
امام جمعه قوچان با یادآوری اینکه دشمن همیشه تلاش داشته تا به گونه ای به کشور ضربه بزند اما خوشبختانه توان مقاومتی بالای نظام جمهوری اسلامی ایران همیشه مانع از این کار شده است، اذعان کرد: این گونه اقدامات، با توجه به سخن مقام معظم رهبری، ترقه بازی هایی بیش نیست و به جایی نخواهند رسید و نه تنها به استقامت و مسائل مقاومتی ما خللی وارد نمی کند بلکه مقاوم تر شده و با توان بیشتری در برابر دشمن خواهیم ایستاد.
حجت الاسلام و المسلمین دستجردی با اشاره به ادعای بی اساس ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، خطاب به ایران مبنی بر اینکه کشورهایی که حامی تروریست بودند امروز خود قربانی شرارت می شوند، عنوان کرد: این افراد خودشان تروریست را ساخته اند؛ تروریست و داعشی ها مولود ازدواج آمریکا و عربستان هستند و حالا وقتی این ها می بینند دستشان به جایی نمی رسد چنین حرفی می زنند.

هر چه فشار دشمنان افزایش یابد، استقامت مردم ما  بیشتر می شود
امام جمعه قوچان تصریح کرد: این کشور ایران است که در سوریه و عراق با داعشی ها و تروریست ها می جنگد و مردم را نجات می دهد، در حالی که آمریکا در افغانستان مستقر شده و با وجود اینکه مسئولیت امنیت افغانستان را برعهده دارد هر روز بمب منفجر می شود و باعث به شهادت رسیدن مردم افغانستان می شود.
وی با بیان اینکه حرکت تروریستی در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره) باعث بالاتر رفتن روحیه مقاومت و استقامت در بین مردم شده است، خاطرنشان کرد: مردم در طول انقلاب اسلامی و در طول تاریخ تشیع نشان داده اند که هر چه دشمن بیشتر بر آن ها فشار بیاورد، انگیزه استقامت در آن‌ ها  بیشتر می شود.
امام جمعه قوچان افزود: مردم ایران در این قضیه خم به ابرو نمی آورند و می بینید که علیرغم تمام تهدیدات، مردم در تمامی مراسمات مذهبی، در خط مقدم، حضور پرشور دارند.

برخی کشورهای عربی در حادثه تروریستی تهران نقش داشتند
حجت الاسلام و المسلمین دستجردی در پایان با بیان اینکه برخی از کشورهای عربی نیز در حادثه تروریستی تهران نقش داشتند، بیان کرد: با توجه به اینکه آل سعود در موضع گیری های خود می گوید ما ایران را صحنه جنگ خواهیم کرد، طبیعی است که تروریست ها، جیره خواران چنین افرادی باشند اما قطعا دیری نمی پاید این افراد از بین خواهند رفت و دنیای بدون آن ها برای مردم لذت بخش تر خواهد بود.

کد خبرنگار: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image