IMG_20170610_021436

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از کانال اطلاع رسانی دکتر شوشتری، هادی شوشتری نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی در بازدید از دفتر کارش بعد از حمله تروریست ها به مجلس شورای اسلامی نوشت:

دو روز بعد از حادثه
روزهای پنج‌شنبه جهت انجام کارهای معوقه به دفتر کارم در مجلس می‌روم. این پنج‌شنبه بعد از حوادث تروریستی نیز طبق معمول رفتم اما نیروهای امنیتی نگذاشتند داخل شوم.

روز جمعه بعد از مراسم وداع با شهدای ترور، سری به دفتر کارم زدم… دیدم تروریست‌ها با شلیک در را شکسته‌اند. روز چهارشنبه من داخل صحن علنی بودم. در دفترم نیز کسی نبود. آقای شریف‌زاده مدتی است بازنشسته شده و خانم موسوی نیز روز چهارشنبه از صبح برای پیگیری امور به وزارت علوم رفته بودند و خوشبختانه ایشان نیز در دفتر نبودند. امروز نیروهای خدماتی مشغول تمیز کردن و گچ و نقاشی کردن جای گلوله‌ها هستند.

شهدایی که همین نزدیکی پر کشیدند…
با آقای حاجی دلیگانی نماینده محترم شاهین شهر، برخوار و میمه همسایه و کنار همدیگر هستیم. از دوره قبل با هم علی‌رغم اختلاف سلیقه و فکر سیاسی، دوست هستیم. آقای حاجی دلیگانی در تهران منزل ندارند و شب‌ها با کمال سادگی در دفتر کارشان می‌خوابند و آخر هفته به اصفهان می‌روند. متاسفانه مشاور و هم‌چنین رییس دفتر ایشان شهید شده‌اند.
امروز فضای مجلس خیلی غم‌انگیز و حزن‌آلود بود… گاهی دفتر ایشان می‌رفتم و با گز اصفهان و روی خوش و خندان پذیرایی می‌کردند اما امروز او را سکوتی عمیق فراگرفته بود… روح شهدایمان شاد.
لازم به ذکر است، دفتر دکتر شوشتری در مجلس، آماج حملات و رگبار تروریست ها قرار گرفته بود اما خوشبختانه در روز حادثه، کسی در دفتر ایشان نبود.

کد خبرنگار: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image