0T9A4063 copye33043cfbd9238bddcaab04b6c347374

محمد مطهری پور، بازیگر نمایش «زنبور» در گفت و گو با خبرنگار ایران نیوز آنلاین، با بیان اینکه نمایش زنبور از دل کاری کارگاهی شکل گرفته است، عنوان کرد: این تئاتر برگرفته از مستندی بود که قرار بود تبدیل به فیلم شود و بهزاد آقاجانی و من توانستیم به صورت کارگاهی آن را به این شکل دربیاوریم.
وی اضافه کرد: بعد از خواندن سیناپس اول که بهزاد آقاجانی آن را نوشته بود من نیز در حین تمرین و برای شکل دادن بازی ام بداهه هایی را به آن اضافه کردم که بهزاد نیز آن ها را پذیرفت.
مطهری پور در پاسخ به سختی های اجرای تک نفره نمایش زنبور گفت: اجرای تک نفره و نبودن بازیگر دیگری در نمایش، برای ارتباط گرفتن و بده بستان دیالوگ، سختی های زیادی به همراه دارد چرا که در طول مدت نمایش باید دائما مونولوگ گفت و در عین حال مواظبت کرد که ریتم حفظ شود.
وی افزود:خوانش و حفظ متن در این قبیل کارها نیز سخت است ضمن آنکه بازیگر باید همه تلاشش را انجام دهد تا قصه را در ذهن تماشاگر بسازد.
بازیگر نمایش «زنبور» در پایان با بیان اینکه سال ها روی اجراهای تک نفره و مونولوگ کار کرده است، اظهار کرد: سالیان سال روی این نوع اجرا کار کرده ام و حتی پایان نامه ام هم در مورد همین موضوع بود، ضمن آنکه به نظرم مخاطب امروزی از این دست کارها خوشش می آید.
گفتنی است؛ نمایش «زنبور» از ۱۷ خردادماه در پردیس تئاتر مستقل واقع در بلوار وکیل آباد هر شب ساعت ۲۱:۳۰ اجرا می‌شود.
علاقه مندان به تئاتر علاوه بر مراجعه حضوری می توانند بلیت اینترنتی این نمایش را از سایت مشهد گیشه خریداری نمایند.

کدخبرنگار: ۹۵۰۱۱۶۱

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image