بنیادی

دکتر بهروز بنیادی، نماینده مردم کاشمر در مجلس دهم، در گفت و گو با خبرنگار ایران نیوز آنلاین، با اشاره به حادثه تروریستی حمله به مجلس اظهار کرد: این حادثه کار وحشیانه ای بود که توسط افرادی کوته فکر صورت گرفت و یکی از دلایل آن، تجمع های دائمی مردم در مقابل مجلس است.
وی تصریح کرد: افراد مسلح، از شلوغی و تجمع مقابل ساختمان مجلس سوءاستفاده کرده و از لابه لای جمعیت، خودشان را با سرعت بالا از گیت بازرسی مجلس پرت کرده و به داخل راهرو ورود پیدا کرده و بعد شروع به تیراندازی رگباری کرده اند.
نماینده مردم کاشمر در مجلس دهم، با بیان اینکه نحوه ورود افراد تروریست به ساختمان مجلس، غافلگیرانه بوده و فرصتی برای نگهبانان و تیم حفاظتی پیش نیامده که بتوانند اقدام دفاعی انجام دهند، گفت: تروریست ها بعد از ورود به ساختمان، خودشان را به طبقه نمایندگان رسانده اند و در هر طبقه هم متاسفانه به شهروندان آسیب رسانده اند.

نقش عربستان در حادثه تروریستی مجلس
وی در خصوص نقش احتمالی عربستان در چنین قضایایی اظهار کرد: با توجه به اینکه این حوادث بعد از حضور ترامپ در عربستان و هماهنگی های مابین آن ها انجام شده، همچنین با توجه به اتفاقاتی که امروز در خاورمیانه به وقوع می پیوندد، باید منشأ این حوادث را در کشورهایی مثل عربستان جستجو کرد.
بنیادی ادامه داد: طبق صحبت هایی که در رسانه ها منعکس شده، آن ها خیلی وقت است که ایران را تهدید کرده و گفته اند که قصد انجام چنین اعمالی را دارند، پشت این قضیه حتما کشورهایی همچون عربستان و آمریکا پول های زیادی خرج کرده اند تا کشور ما را ناامن جلوه دهند.
وی افزود: آن ها با چنین اقداماتی می خواهند به خاطر حضور فعال ما در منطقه و حمایت از مظلومان، انتقام گیری کنند اما باید بدانند که با هشیاری نیروهای امنیتی کشورمان، دیگر چنین مسائلی تکرار نخواهد شد و کشورمان بیش از پیش اقتدار خود در منطقه را حفظ خواهد کرد.
وی در پایان با اظهار تاسف از به خطر افتادن جان مردم بی گناه و ارباب رجوعان به مجلس، به خانواده های محترمی که عزیزانشان را در این حادثه از دست داده اند، تسلیت گفت.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image