ContentImages_166911

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، فرشته سلجوقی، مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی، در جلسه کمیته نظارت و ارزیابی ذیل سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه خانواده، ضمن تقدیر از برگزاری منظم جلسات در سال گذشته، گفت: برنامه و هدف گذاری های سال جاری نیز باید طبق جدول زمانبندی شده پیش برود.
وی با اشاره به فعالیت ۶ کمیته ذیل سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه خانواده، افزود: ما خواستار تعامل روسای کمیته ها با صدا و سیمای استان به منظور اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در راستای تحکیم بنیان خانواده هستیم.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی، بیان کرد: نقش رسانه ها و به ویژه صدا و سیما در افکار عمومی و اطلاع رسانی، تعیین کننده است و تعامل بیش از پیش دستگاه های اجرایی به ویژه کمیته های ۶ گانه ذیل سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه خانواده، بسیار مهم است.
براساس این گزارش، در این جلسه نمایندگان کمیته های جمعیت و سلامت، اقتصاد و معیشت، حقوقی، ترویج ازدواج موفق و آسان، به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص نحوه طرح موضوعات مرتبط با تحکیم بنیان خانواده در صدا و سیما پرداخته و نمایندگان صدا و سیما نیز نسبت به پیشنهادات ارائه شده اعلام نظر کردند.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image