photo_2017-06-03_06-47-11

به گزارش ایران‌ نیوز آنلاین؛ شنبه، ۱۳ خردادماه جمیله علم‌الهدی در نشست تخصصی «تبین شخصیت زن از دیدگاه امام خمینی(ره)» که در سالن اجتماعات دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد، با تاکید بر نقش‌آفرینی موثر زنان در پرورش نسل منتظر، اظهار داشت: متاسفانه پس از انقلاب، در تعمیق دیانت و پرورش نسل منتظر توفیق چندانی حاصل نشده است.
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی همچنین گفت: جوانان متدین که مدافعان حرم نمونه ای از آن به شمار می روند، محصول تربیت دانشگاه و مدرسه ما نیست بلکه نتیجه تربیت خانواده است، نهادهای مذهبی چون هیئات به این‌ موضوع کمک کرده اند. اینجا نقش زنان بیش تر مشخص می شود.
وی دلیل اصلی تهاجم به نهاد خانواده را تاثیرگذاری این نهاد مهم برشمرد و یادآور شد: اینکه چرا در سند ۲۰۳۰ نهاد خانواده را مورد تهاجم قرار داده اند، به همین دلیل است. در کشور ایران سال های زیادی اعراب، ترک ها‌ و مغولان حکومت کردند اما زبان ایرانی ها به دلیل مستحکم بودن نهاد خانواده و پاینبندی خانواده ها به این زبان، فارسی ماند.

هدف سند ۲۰۳۰ شکستن مقاومت کشورهای اسلامی می باشد
علم الهدی با اشاره به نقش تاثیرگذار نهاد خانواده در ایران، گفت: سند ۲۰۳۰ متعلق به همه کشورهاست اما برخی از اقشار در ایران و رهبر انقلاب به اجرای این سند، اعتراض کردند. هدف این سند، همسان سازی‌ و هدف گیری اصلی آن نهاد خانواده است.
وی سند ۲۰۳۰ را برآیند همه اسناد بین المللی دانست و افزود:‌ در پی این هستند تا همه ما یک جور فکر کرده، یک ‌نوع ذائقه داشته باشیم و مقاومتی که علی الخصوص در کشورهای اسلامی وجود دارد، را از بین ببرند. امیدواریم پیام رهبر معظم انقلاب در راستای توقف سند ۲۰۳۰ نه تنها در داخل بلکه در خارج از کشور و کشورهای مسلمان نیز شنیده و با اجرای آن مقابله شود.
رئیس کمیسیون تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید براینکه نباید اجازه دهیم سازمان های جهانی تمام رفتار ما را کنترل کرده و به صورت روزانه گزارش دهند، یادآور شد: هدف اصلی سند ۲۰۳۰ کشورهای اسلامی است. به دنبال این هستند تا مقاومتی که در کشورهای اسلامی وجود دارد، شکسته شود و همه ما را تبدیل به سیاهی لشکر جریان توسعه پایدار به رهبری آمریکا بکنند.

کد خبرنگار: ۹۵۰۲۱۷۱

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image