945119_139622819142

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حجت الاسلام والمسلمین حسین وحیدی امام جمعه بجستان با اشاره به ارکان نظام گفت:اولین رکن این نظام، التزام به انقلاب و رهبری است که اعتماد به ولایت فقیه را در پی دارد.
وی افزود: بعد از تائید انتخابات توسط شورای نگهبان باید باید به رئیس جمهوری که منتخب مردم است احترام گذاشت چرا که حفظ نظام بوسیله ی مردم جزء ارکان و پایه های مهم نظام است.
حجت الاسلام والمسلمین وحیدی ایستادن درمقابل دشمنان خصوصا آمریکا را جزء اصلی ترین رکن نظام اسلامی دانست و گفت: ایمان و اعتقاد به ملت و اتحاد و پرهیز از اختلاف جمله ارکانی است که به مردمی بودن نظام منجر میشود.
خطیب جمعه بجستان با اشاره به شرایط استجابت دعا از منظر قران کریم گفت: خداوند در قرآن کریم می فرماید: بندگان از من بپرسند، بدانند که من نزدیکم و دعای دعا کننده را اجابت کنم و لطیف ترین وپرمحبت ترین آیه قران همین آیه است چون خداوند چندین بارنام خود و بندگانش را آورده است.
وی افزود: دعاکردن دارای شرایط وآدابی است،درصورتی که رعایت شود دعا به استجابت میرسد و از جمله زمان دعا که طبق آیه “یا ایه المزمل قم اللیل” بهترین وقت دعا کردن نیمه شب است، تاکید می کند.
در پایان حجت الاسلام والمسلمین حسین وحیدی عنوان کرد: مکان دعا از لحاظ معنوی باید انسان را به خدا نزدیک کند، زبان پاک و لقمه ی حلال از جمله شرایط استجابت دعاست.

کد خبرنگار :۹۶۰۱۱۷۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image