11_139614203717.JPG

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حجت الاسلام والمسلمین رمضانعلی حصاری در خطبه های این هفته شهر بایگ ضمن عرض تسلیت ایام ارتحال ملکوتی حضرت امام راحل(ره) گفت: به کسی اجازه نخواهیم داد اندیشه های امام را به انحراف بکشد، امام زدایی وانقلاب زدایی را مطرح کند و یا به فکر رابطه با آمریکا باشد.
وی افزود: پس از ۲۸ سال از ارتحال امام راحل مردم ما همچنان پیرو امام و رهبری هستند و از شعارهای انقلاب فاصله نگرفته اند، بلکه بسار پر رنگ تر در تمام صحنه های انقلاب حضور دارند.
امام جمعه بایگ با اشاره به ویژگی های شخصیتی امام خمینی (ره) عنوان کرد:شجاعت امام سبب شد بعنوان یک فقیه از دل حوزه علمیه بیرون آید و امام (ره) شاه مخلوع را ام الفساد و آمریکا را شیطان بزرگ نامید.
وی ادامه داد: با همین شجاعت حسینی و علوی در کنار معنویت، عرفان، سیاست و مدیریت عالی با دست خالی شاه را از ایران بیرون کرد و انقلاب با عظمت را بانیروی ایمان مردم وجوانان به پیروزی رساند.
خطیب جمعه بایگ با بیان اینکه بدون استمداد از قدرت جهانی امام بزرگوار اولین شخصیتی بود که توانست ابهت پوشالی آمریکا را بشکند، خاطر نشان کرد: امام راحل عزت واعتماد به نفس را به امت اسلامی برگرداند وبه جوانان ومردم با قاطعیت فرمودند: آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند چرا که بدرستی امام از توطئه های امریکا  آگاه  بود و آنان را میشناخت.
حجت الاسلام حصاری با انتقاد از کسانی که در پی تحریف نظرات امام هستند، هشدار دارد: کسانی که تکیه بر دشمن میکنند، بدانند که خداوند انسان را دچار ذلت و خواری میکند و اگر این انقلاب لطف، فضل و معجزه خدا است پس کمک گرفتن از دشمن خدا معنا ندارد.
حجت الاسلام والمسلمین رمضانعلی حصاری گفت: آیا امام بدون مشورت قرارداد مخفیانه امضا میکرد، مگر قرآن و سنت ما چه ایرادی دارد که باید سند ضد فرهنگی یونسکو را اجرا کنید، تا جایی که مقام معظم رهبری دستور دهند این سند جلوش گرفته شود،
وی در پایان  ضمن شکرگزاری از وجود رهبر انقلاب، عنوان نمود: گرچه امام در میان ما نیست، اما راه و فکر امام را رهبری برای ما تفسیر میکند و امروز خلف صالح امام یعنی رهبر فرزانه انقلاب با تمام قاطعیت از حقوق مردم دفاع میکند و در مقابل آمریکا جنایتکار مقاومت میکند.

کد خبرنگار:۹۶۰۱۱۷۶

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image