500x659_1457108887007428 copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در مراسم ضیافت افطاری این حزب که با حضور اقشار سیاسی اصلاح طلب در هتل کوهسر برگزار شد، بیان کرد: در یک بحث درون حزبی مطرح شد که اگر هاشمی را منحصر به حزب کنیم درست است یا نه، که پس از بررسی فهمیدیم هاشمی متعلق به همه جناح های کشور است و اگر به حزبی محدودشان کنیم کوچک می شوند.
فعال سیاسی اصلاح طلب با مخاطب قرار دادن جناح رقیب، افزود: اگر اسلام و رهبر را قبول دارید، چرا اصرار کرده که رهبری را به اقلیتی از نیروهای کشور محدود کنید، ما اصلاح طلبان با صدای بلند اعلام می کنیم، آینده ایران از آن کسی است که به مردم خدمت کند و بتواند مردم را باور کرده و به صحنه بیاورد.
مرعشی با تاکید بر اینکه مسیر ما مسیر روشنی است، گفت: جبهه اصلاحات در ایران مخاطبان خود را پیدا کرده است، اختلاف بین نفر سی ام و سی و یکم در انتخابات مجلس ۳۵ هزار رای بود.
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی افزود: در شورای شهر با وجود لیست های موازی و ایجاد شبهه؛ فاصله نفر بیست ام با بیست ویکم ۴۰۰ هزار رای بود.

منتخبان در شورای شهر حزبی فعالیت نکنند
مرعشی ابراز کرد: ما جبهه ای پیروز شدیم مبادا منتخبان محترم در شورا بروند و حزبی فعالیت کنند؛ ما باید به وسعت یک جبهه به مسائل نگاه کنیم.
فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: باید به مردم خدمت کنیم و با این خدمت مردم را در صحنه نگه داریم، با حضور مردم در صحنه امنیت و آینده ای خوش داریم.
وی تصریح کرد: امیدوارم دوستانی که نتوانستند در جبهه خود مردم را اقناع کنند به همراهی دولت روی آورند.
مرعشی در ادامه سخنان خود با اشاره به شرایط بحرانی منطقه گفت: ما در منطقه ای زندگی می کنیم که دموکراسی، ابزاری برای استبداد است.
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی افزود: در جنوب ایران همه کشورهای امارت نشین هستند و در میان کشورهای اطراف ایران ترکیه دموکراسی داشت، که شاهدیم ملک اردوغان زمینه را برای حضور ۱۲ ساله خود فراهم نموده است.
فعال سیاسی اصلاح طلب تصریح کرد: ما باید خدا را شکر کنیم در چنین منطقه ای امنیت داریم و نوع قابل قبولی از دموکراسی در ایران حاکم است.

با آگاهی مردم در نبود هاشمی، نهضت زنده است
وی پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی لیست امید در تهران و مشهد را در جهت آگاهی مردم توصیف کرد و گفت: امام روزی فرمود تا هاشمی زنده است نهضت زنده است امروز می توانیم به امام بگوییم، در نبود آیت الله هاشمی چون مردم آگاه هستند، نهضت زنده است و این آگاهی مردم پشتوانه مهم حرکت کشور است.
مرعشی با تاکید بر اینکه برای خدمت به این مردم باید کمر همت ببندیم، افزود: امیدوارم دولت، شوراها و به خصوص شورای شهر مشهد که انتظارات زیادی از آن می رود، قدر مردم را دانسته و به آن ها خدمت کنند.
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه ما نیازمند حضور آگاهانه مردم هستیم، گفت: ما اصلاح طلبان مفتخریم که تمامی تلخی های ۸۸، حصر و حبس را تحمل کردیم.
فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: ممنوع الخبر و التصویری را تحمل کردیم، اما همه این سختی ها نتوانست لحظه ای ما را از مردم، رهبری و نظام جدا کند، این آگاهی پشتوانه حرکت ما است.
مرعشی تاکید کرد: دوستانی که ارزش ها را به گروگان گرفته اند، بدانند امام هشتم، سپاه، رهبری و ارزش ها متعلق به همه است، در بحران هشت ساله دفاع مقدس از رزمندگانمان نمی پرسیدیم از کدام جناح هستید.
فعال سیاسی اصلاح طلب اذعان کرد: چه شده که امروز یک عده قصد دارند همه ضعف های خود را با پناه بردن به سپاه، رهبری و ارزش ها جبران کنند، اگر هنر دارید مردم را قانع کنید.
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در خاتمه سخنان خود خطاب به جناح رقیب گفت: شما نه مردم را می شناسید و نه برای آینده کشور برنامه دارید.

شورای پنجم مسیری را طی کند که شرمنده مردم نشود
در ادامه امیر اقتناعی دبیر اول حزب کارگزاران سازندگی ضمن اشاره به پیروزی لیست امید در انتخابات شورای شهر گفت: امیدوارم در این فرصت تاریخی در شورای پنجم، مسیری طی شود که جریان اصلاح طلبی در پایان دوره چهار ساله شرمنده مردم شهر مشهد نباشد.

مردم در ۲۹ اردیبهشت ماه حماسه بزرگی را رقم زدند
محمدرضا حیدری رئیس شورای اصلاح طلبان استان و نماینده منتخب شواری شهر مشهد، نیز گفت: مردم در ۲۹ اردیبهشت ماه حماسه بزرگی را رقم زدند.
رئیس شورای اصلاح طلبان استان افزود: دوستان باید در این مسیر به ما یاری رسانند تا از انجام دادن این وظیفه مهم به خوبی برآییم.
نماینده منتخب شواری شهر مشهد تصریح کرد: امیدواریم با نگاه مطالبه گرایانه شما بتوانیم در حد توان در این عرصه مهم فعالیت کنیم.

کدخبرنگار: ۹۴۰۱۱۳۰

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image