photo_۲۰۱۷-۰۵-۲۹_۱۳-۱۴-۲۵ copy

به گزارش ایران نیوزآنلاین، یک شنبه هفتم خرداد ماه جمعی از سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین در مقابل استانداری تجمع نمودند و خواستار تعیین تکلیف و رسیدگی به وضعیت سپرده‌های خود شدند.
تجمع کنندگان خواستار تعیین تکلیف اصل و سود سپرده‌های خود شده‌ و منتظر اعلام نتایج پیگیری‌های جدی‌تر بانک مرکزی هستند، البته تعدادی از آنها خواهان استمرار روند پرداخت سود بالا به سپرده‌های خود هستند، درحالی‌که عده ای تنها به بازگشت اصل سپرده‌های خود تأکید دارند.
سپرده‌گذاران بابیان اینکه موسسه با تعویض نام خود اقدام به نگه‌داشتن سرمایه کرده است، اظهار داشتند: ما برای سرمایه‌گذاری این پول را در موسسه قرار داده‌ایم و باوجوداینکه سودی دریافت نکرده‌ایم، سرمایه ما نیز توقیف شده و قادر به برداشت آن نیستیم.
لازم به ذکر است در پایان این تجمع معترضین با در دست داشتن بنری از فرمایشات رهبری عنوان نمودند: مشکل غیر قابل حل نداریم، مشکل موسسه مجاز کاسپین تنها با اراده بانک مرکزی قابل حل است
و در بنری خطاب به دکتر روحانی با نوشته: رئیس جمهور دولت تدبیر و امید ما به شما رای داده ایم تا احقاق حق کنید… ، امیدمان را نا امید نکنید
همچنین با بنر بزرگ و پلاکاردهایی که نام شرکت و موسساتی چون کاسپین، تبرک، میزان، پردیسبان، پدیده، ثامن، موسسات فرشتگان، الزهرا و… آمده است، نوشته شده در این کشور چه اتفاقی دارد میفتد؟
و در پایان عده ای از معترضین با پوششی شبیه به کفن و نوشته های اعتراض آمیز بر روی آن تجمع و درخواست خود را نسبت به سرانجام سپرده های خود در موسسه کاسپین انجام دادند.

این خبر با توجه به درخواست مکرر سهامداران معترض بارگذاری و منتشر شد.

کد خبرنگار: ۹۴۰۲۱۲۷

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image