IMG09285452

به گزارش ایران نیوزآنلاین؛ سید مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در دیدار نوروزی با کارکنان آستان قدس رضوی اظهار داشت: مهمترین برنامه و رویکرد آستان قدس رضوی در سال جدید تحقق اقتصاد مقاومتی و افزایش سرانه خدمات به زائران بارگاه منور امام رضا(علیه السلام) است.
وی تصریح کرد: خرسندیم که در نخستین روز سال جدید با منویات و فرمایشات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در حرم مطهر رضوی، مسیر آینده کشور ترسیم شد و امیدواریم با همکاری و همدلی مسئولان و مردم برای حل مشکلات کشور و گره گشایی از کار محرومان و مستضعفان گام‌های اساسی برداشته شود.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای افزایش خدمات رفاهی و پذیرایی از زائران نوروزی بیان کرد: تلاش مجموعه براین است که در سال ٩۶ با افتتاح پروژه‌های زائرشهر و زائرسرا بتوانیم زمینه تشرف دلدادگان امام رضا(علیه السلام) را بیش از گذشته فراهم کنیم.
بختیاری با اشاره به افتتاح خطوط جدید تولید دارو در شرکت داروسازی ثامن در نخستین روزکاری سال جدید با حضور تولیت آستان قدس رضوی، گفت: رفع مشکل بیکاری و اشتغال جوانان ایران اسلامی نیازمند باور و اعتماد به نیروهای داخلی و حمایت از تولید ملی است.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image