139504022233146927976224

به گزارش  ایران نیوز آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار حسین سلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح بیمارستان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در بوشهر یکی از اهداف مهم سپاه ارائه خدمات به مناطق محروم و کم‌برخوردار دانست و اظهار داشت: سپاه پاسداران در همه عرصه‌های دفاعی، خدماتی و محرومیت‌زدایی دارای توانمندی بالایی است که خدمات گوناگون در این عرصه‌های ارائه می‌کند.
وی با بیان اینکه ملت ایران شایستگی ارائه خدمات مطلوب در همه عرصه‌ها را دارد خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در عرصه‌ زمینی، دریایی و هوا و فضا دارای توانمندی‌های بسیاری است و خدمات گوناگونی از جمله به مناطق مرزی و کم‌برخوردار ارائه می‌کند.
جانشین فرمانده کل سپاه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی را یکی از برنامه‌های مهم سپاه دانست و افزود: امروز بیمارستان ۶۴ تختخوابی قائم نیروی دریایی سپاه بوشهر افتتاح شد که این بیمارستان تا ۹۰ تخت بیمارستانی قابل افزایش است.
سردار سلامی با بیان اینکه در این بیمارستان تجهیزات و امکانات پیشرفته درمانی و تشخیصی ایجاد شده است، بیان کرد: خدمات نیروهای سپاه در بخش‌های مختلف به مردم خالصانه و از روی عشق است و در بیمارستان قائم بوشهر نیز خدمات تخصصی، تشخیصی، دارویی و درمانی به زیباترین شکل و با تکریم مردم ارائه می‌شود.
وی با بیان اینکه مردم پاسخ تهدیدات دشمنان را در عرصه‌های واقعی می‌دهند، گفت: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند پاسخ تهدیدات دشمنان را مردم در عرصه‌های واقعی می‌دهد و این برای دشمنان آشکار است.
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه عظمت و شکوه مردم در ۲۲ بهمن نمایان شد، افزود: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور حماسی خود جلوه‌ای دیگر از اقتدار خود را نشان داد و این حماسه برای واکنش نسبت به تهدیدات دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای بود.
سردار سلامی تأکید کرد: به نظر می‌رسد دشمنان پاسخ خود را در حماسه ۲۲ بهمن از سوی ملت بزرگ ایران دریافت کردند.
وی با بیان اینکه عظمت و شکوه حضور مردم در حماسه راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط خبرنگاران به اقصی نقاط جهان مخابره شد، افزود: دشمنان به ویژه آمریکا به اقتدار و عظمت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن پی برده اند.
جانشین فرمانده کل سپاه در پایان گفت: دشمنان با ملت سربلند، مقاوم و با اراده ایران با احترام و احتیاط صحبت کنند.

کدخبرنگار: ۹۴۰۱۱۳۰

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image