سعید سرابی

به گزارش ایران نیوزآنلاین؛ به نقل از خبرگزاری ایسنا سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: این اداره کل از حضور رسانه های فعال در عرصه سینما در چهاردهمین جشنواره فیلم فجر مشهد حمایت می کند.
وی با  بیان این مطلب افزود: به دلیل همزمانی برگزاری جشنواره فیلم فجر در تهران و شهرستان‌ها به صورت منسجم و یکپارچه و فروش اینترنتی بلیت‌ها متاسفانه شرایط برای اختصاص حضور ویژه خبرنگاران فراهم نبود.
وی تصریح کرد: این موضوع با توجه به در نظر نگرفتن ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجربرای خبرنگاران در شهرستان‌های مختلف کشور رخ داده است.
سرابی اظهار کرد: بر حسب این موضوع و فروش خوب فیلم های چهاردهمین جشنواره فیلم فجر مشهد طی روزهای گذشته و حسب اینکه طی روزهای آینده شرایط مناسبی برای حضور خبرنگاران و اهالی رسانه در سینماها به وجود نیاید تصمیمی توسط ستاد چهاردهمین جشنواره فیلم فجر مشهد مبنی بر خرید اینترنتی بلیط توسط اهالی رسانه و پرداخت هزینه آن توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گرفته شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: در شرایط فعلی به دلیل اینکه بلیت فروشی به صورت متمرکز توسط تهران انجام می شود ممکن بود شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که خبرنگاران مجبور شوند فیلم‌های مورد علاقه خود را در ساعت و یا سینمایی ببیند که مورد پسند آن‌ها نباشد.
سرابی خاطر نشان کرد: در حال تلاش هستیم که که سیانس اختصاصی برای خبرنگاران در نظر گرفته شود تا از فرصت اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر مشهد برای به سینما آمدن اهالی رسانه استفاده شود.
وی یادآور شد: قطعا تلاش می‌شود که شرایط به گونه‌ای فراهم گردد که رسانه‌های شهر مشهد با توجه به علایق خود بتوانند به تماشای فیلم‌ها بنشینند و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز از این موضوع حمایت می کند.
سرابی با بیان اینکه باید از تلاش رسانه‌ها برای فراهم کردن فضایی پرشور در جشنواره فیلم فجر مشهد تشکر کرد؛ افزود: رسانه‌های استان نقش بسزایی در برگزاری جشنواره فیلم فجر طی سال‌های گذشته داشته اند.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image