avarez95-copy

ایران نیوز آنلاین؛ یادداشت / یار دیرین امام در حالی در منزل ابدی جای گرفت که سیل عظیمی از جمعیت بدرقه گر وی شدند و از جزءترین اشخاص تا شخصیت های مطرح کشورهای مختلف نسبت به واقعه ی درگذشت این فقید بزرگ ابراز همدردی کردند.
حضور جمعیت میلیونی و همراهی قشرها با رویکردهای مختلف سیاسی و فکری برای دومین بار بعد از رحلت امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی بزرگترین اجتماع مردمی برای تشییع یکی از مقامات ارشد نظام را شکل داد که بمبی رسانه ای و مطبوعاتی را به صدا درآورد اما …
درحالی که هیئت دولت سه روز عزای عمومی وضع کرده بود و مردم اینچنین دلشکسته و مغموم رفتن او را به عزا نشستند، بی تفاوتی برخی نهادها حکایت از گوش هایی داشت که بزرگترین بمب ها برایشان شنیداری نیست و گاها هم عینک های دودیشان مانع از دیدن آنچه که باید می شود.
در این میان آنچه که جای سوال و گلایه دارد تصاویر شهری است که در قالب نصب بنر توسط شهرداری در هر مناسبت و تاریخی رنگ به رنگ می شود اما نسبت به درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی هیچ حرکتی از طرف شهرداری و شورای شهر گلبهار مشاهده نشده است.photo_2017-01-10_21-46-37

شهردار و رئیس محترم شورای شهر گلبهار؛
افکار عمومی مردم این شهر در انتظار پاسخی در خور به این سئوال هستند که چرا در شهری با حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت، تنها به نصب سه بنر تسلیت این مصیبت عظما اکتفا شده است، دو عدد از بنرهای موجود توسط بخشداری و شرکت عمران شهر جدید گلبهار نصب گردیده و همانطور که خود واقف هستید شهرداری و شورای شهر در نصب آن نیز کوچکترین سهمی نداشته است.
آیا لازم به یادآوری است که نکوداشت بزرگ مردانی چون رفسنجانی ها بهانه ایست برای تجدید وحدت مردمی و قدردانی از زحماتشان؟  آیا وقت آن نرسیده که همسو با مردم، در غم و شادی آنان خود را شریک دانسته و ….
راستی اعلام سه روز عزای عمومی در کشور و دیدن آنهمه حزن و اندوه مردم ایران که مردم شهر گلبهار نیز جزئی از مردم ایران عزیزمان می باشند با آنهمه پرچم رنگین و شاد در ورودی شهر گلبهار نشان از همدردی و همراهی شما با مردم دارد؟

پی نوشت: در کل تا این لحظه از پیگیری ایران نیوز آنلاین در شهر گلبهار فقط سه پرچم پیرامون درگذشت آیت الله رفسنجانی نصب شده است.
۱- بخشداری گلبهار
۲- شرکت عمران شهر جدید گلبهار
پرچمهای فوق در سر در اداره نصب شده ویک پرچم هم از طرف شورای فرهنگ عمومی گلبهار در میدان پرند نصب شده که حکایت از برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله رفسنجانی در روز چهارشنبه دارد.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image