2099886
 به گزارش ایران نیوزآنلاین به نقل از خبرگزاری مهر؛ علیرضا رشیدیان شامگاه چهارشنبه با حضور در منزل مرزبان شهید ستوان یکم امیر نامدار صنوبری، معاون پاسگاه هنگ مرزی تایباد، با اشاره به مقام والای این شهید، اظهار کرد: شهدا با اقتدا به حضرت اباعبدالله در مسیر شهادت قدم برداشتند و در حیات خود به دنبال ارزش های معنوی بالاتری بودند.

وی افزود: ایثار گری و رشادت این شهید هیچ گاه فراموش نمی شود زیرا با داشتن ۲ فرزند خردسال، حراست از این مرز و بوم و امنیت هموطنان خود را بر بودن در کنار خانواده ترجیح داد و یکی از هزاران شهید مرزداری کشور شد.

وی ادامه داد: این نوع زندگی معنوی و با فضیلت را فقط در مکتب حضرت اباعبدالله الحسین(ع) میتوان یافت و آموخت و امنیت امروز مردم، مدیون خون شهیدانی است که در این مکتب سربلند شده اند.

رشیدیان افزود: امروز به واسطه این سلحشوری ها و ایثارگری ها نظام اسلامی در امنیت کامل است و استکبار جهانی متوجه شده است تا این ملت با شهادت آشنا باشند برای دفاع از کیان وکشور خود از بذل جان هم دریغ نمی کنند و

اگر امروز شاهد امنیت در داخل کشور هستیم و اگر می بینیم استکبار جهانی در مقابل اقتدار نظام اسلامی لب به اعتراف گشوده، تنها به خاطر آن است که دریافته خادمان این نظام با شهد شهادت آشنا هستند و برای دفاع از کیان کشور حتی از جان خود می گذرند.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image