878315_395-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ یکشنبه هفتم آذرماه، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری مجمع عمومی سالیانه هیئت فوتبال خراسان رضوی که در هتل پارس مشهد برگزار شد، اظهار کرد: از مسئولان استان می‌خواهم از تیم های لیگ برتری خود حمایت کنند. چراکه دوران خرید امتیاز و مجال‌های غیر فوتبالی برای حضور در لیگ برتر گذشته است و اگر یک تیم به دسته پایین‌تر سقوط کند شاید پنج سال برای حضور مجددش در لیگ طول بکشد.
تاج افزود: بارها شاهد بوده‌ایم که از یک تیم در زمان لازم حمایت نشده است، مثلاً مسئولان برای خرید امتیاز یک تیم برای حضور در لیگ حاضر شده‌اند ۱۵ میلیارد تومان هزینه کنند درحالی‌که با دو میلیارد تومان مشکلات آن تیم پیش از سقوط رفع و رجوع می‌شده است.
رئیس فدراسیون فوتبال بابیان اینکه وجود تیمی از یک استان موجب افزایش غرور استانی می‌شود، عنوان داشت: همان‌طور که فرمانده نیروی انتظامی به من گفت ساختن یک تیم خوب معادل تخریب یک زندان است. وجود یک تیم ناهنجاری‌های اجتماعی را نیز کاهش می‌دهد، پس بهتر است مسئولان قدر این فرصت‌ها را بدانند.
مهدی تاج بابیان اینکه ۶۵ درصد درآمدهای باشگاه‌های ورزشی در جهان از قسمت حق پخش تلویزیونی است تصریح کرد: این امکان بنا به دلایلی برای باشگاه‌های ما وجود ندارد. پس مسئولان و دستگاه‌ها باید بیش‌ازپیش در حمایت از تیم‌ها و باشگاه‌ها تلاش کنند.
وی مجمع فوتبال را جمعی فوق‌العاده خواند و بابیان اینکه تدوین اساسنامه راهکاری مهم برای تقویت آن است گفت: بهتر است یک اساسنامه مدون و دقیق تهیه کنیم و وظیفه من هم به‌عنوان رئیس فدراسیون تصمیم بر اجرای کامل آن اساسنامه است.
تاج در پایان با مثبت ارزیابی کردن فعالیت‌های کمیته انضباطی دراین‌باره اظهار کرد: کمیته انضباطی ترغیب شده تا رای ها را زود اعلام کند چراکه دیر کردن در اعلام رأی باعث از بین رفتن اثر وضعی آن حکم در جامعه فوتبال خواهد شد.
گفتنی است در پایان نشست خبری از محمدیان، داور خراسانی که در سانحه‌ی رانندگی آسیب‌دیده بود از طرف هیئت فوتبال استان توسط مهدی تاج تقدیر به عمل آمد.

کد خبرنگار: ۹۵۰۱۱۶۱

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image