10120_635607550697443947_s-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ یکشنبه هفتم آذرماه، غلامرضا بصیری پور عضو شورای اسلامی شهر مشهد در یک‌صد و چهل و ششمین جلسه علنی شورای شهر مشهد، که در تالار شهر برگزار گردید اظهار کرد: کار سیاسی برای شهرداری‌ سم است و مدیران جدید به‌جای تخریب مدیران گذشته باید از تجارب آنان برای توسعه و شکوفایی شهر استفاده کنند، شورا نظام رئیسی نیست بلکه نظام مشورتی است.
غلامرضا بصیری پور خطاب به صولت مرتضوی شهردار مشهد گفت: همزمان با شروع کار شورای چهارم نظر شما در زمینه المان‌های شهری این بود که نصب و طراحی آن‌ها که در دوره قبلی صورت گرفته اسراف است. اما خود این روند را در دوره فعلی ادامه دادید.
وی با تأکید بر اینکه انتقادها باید منطقی باشد افزود: اگر نصب المان اسراف بود پس چرا ادامه پیدا کرد؟ علاوه بر آن در دوره فعلی تبلیغات شهری در حدی زیاد است که در تاریخ شهر مشهد در این سطح تبلیغات انجام‌نشده است و نسبت به این امر انتقاد دارم، اما این انتقاد را بدون نظر خصمانه و دید و نگرش شخصی بیان می‌کنم.
عضو شورای اسلامی شهر مشهد با تأکید بر اینکه شورا باید باکار جمعی زمینه رفاه و آسایش مردم را فراهم کند، خاطرنشان کرد: در این اواخر اعضای شورا به‌سوی تسویه‌حساب و اتهام زدن به یکدیگر رفته‌اند؛ اتهام زدن حاصلی جز کاهش ارزش کار شورای شهر ندارد و ما باید به‌جای این اتهامات و برخوردها با یکدیگر برای مردم وقت بگذاریم.
بصیری پور در پایان گفت: قضاوت در خصوص عملکرد شورا بر عهده مردم و شهروندان است و تخریب دیگران هنر نیست، وظیفه ما این است که ببینیم مردم چه انتظاراتی از ما دارند.
در ادامه این نشست، با رأی اعضای شورای اسلامی شهر مشهد لایحه ارائه تسهیلات برای کاهش عوارض و صدور پروانه در منطقه ثامن مصوب و مقرر شد که این تسهیلات فقط به کاربری‌های مسکونی و اقامتی تخصیص یابد.

کد خبرنگار:۹۵۰۲۱۵۲

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image