mght9045-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ شنبه ششم آذرماه حمید گرمابی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی درجلسه ای که با موضوع فراکسیون امید و راه پیش رو در دفتر حزب کارگزاران سازندگی استان خراسان رضوی برگزار شد برجام را عامل بهبود روابط بین المللی کشور دانست و افزود: پس از برجام ارتباط بین المللی ما با سایر کشورها بهتر شده است.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اظهار کرد: در قوانین کشور باید ثبات وجود داشته باشد که نیست؛ در خیلی ازموارد تکلیفمان مشخص نیست مثلاً در انرژی های نو می خواهیم سرمایه گذاری کنیم یا نه؟
گرمابی خاطر نشان کرد: در دوسال اخیر قیمت خرید برق از انرژی های نو دوبار تغییر کرده؛ سرمایه گذار خارجی می خواهد سرمایه گذاری نماید و برآورد ده ساله کند اما این عدم ثبات اجازه نمی دهد.
نماینده اصلاح طلب مجلس با بیان اینکه جبهه اصلاحات بعد از سال ۹۲ با انتخابات ریاست جمهوری بیشتر خط و مشی اعتدال را در پیش گرفت افزود: در انتخابات مجلس نیز اصلاحات به این نتیجه رسید که با انتظارات حداقلی لیست خود را ببندد.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس گفت: جنرال ها که نتوانستند از فیلتر رد شوند در همین راستا با انتظار حداقلی لیستی بسته شد.
وی به حضور نمایندگان در بدو تشکیل مجلس دهم اشاره کردو گفت: در شروع مجلس شناخت کافی نسبت به یکدیگر نداشتیم حتی همکار کنار خود را نمی شناختیم.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای تصریح کرد: به همین دلیل با شروع مجلس دهم فراکسیون امید کمی صدمه دید.
نماینده اصلاح طلب مجلس در ادامه گفت: در انتخاب رئیس مجلس هم یک حساسیت خاصی بین عارف و لاریجانی وجود داشت البته تعدادی از هم جناحی ها این عقیده را داشتند که لاریجانی در وضعیت کنونی شرایط بهتری نسبت به عارف دارد.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس انتخاب روسای شعبات را از بدترین عملکردهای فراکسیون امید دانست وگفت: بدترین عملکرد فراکسیون در انتخاب رئیس شعبات بود که می توانست بهتر از این باشد؛ رئیس شعبات را جناحمخالف بیشتر گرفت.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: با گذشت زمان به تدریج با شناخت یکدیگر شرایط بهتر شد و منسجم تر شدیم و عملکرد به مراتب بهتری از خود نشان دادیم.
نماینده اصلاح طلب مجلس با تاکید بر اینکه وزن اعتدال مجلس به وزن مقابل می چربد خاطر نشان کرد: رای اعتماد به آشتیانی با بحث و جدل زیادی همراه بود؛ رای آوردن ایشان معتدل بودن وزن مجلس را نمایان نمود.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس در ادامه گفت: امید است در ادامه مجلس این روند ادامه داشته باشد و در جاهای حساس به عملکرد به تدریج بهتر شود.
گرمابی در پاسخ به سوالی در خصوص تورم قانون های مصوب شده مجلس گفت: از وجود تراکم قانون مطلع هستیم؛ ما نسبت به فرانسه که سابقه طولانی در مجلس دارد سه برابر قانون داریم.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای با بیان اینکه تورم قانون مشکل آفرین می شود گفت: گاهی دو قانون کنار یکدیگر هستند که برداشت هایی از هرکدام می شود.
نماینده اصلاح طلب مجلس با بیان اینکه در صحن مجلس حالت تیمی و حزبی را کمتر مشاهده می کنیم اظهار کرد: در خیلی از موارد کار تیمی و حزبی دیده نمی شود البته این در فراکسیون امید بیشتر دیده می شود.
گرمابی در پایان ضمن تسلیت شهادت امام رضا(ع) وحضرت محمد(ص) ابراز کرد: یاد جانباختگان حادثه حله عراق و قطار سمنان –مشهد را گرامی می دارم.

کدخبرنگار: ۹۴۰۱۱۳۰
کدعکاس: ۹۴۰۱۳۰۹

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image