mght9108-copy-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ شنبه ششم آذرماه بهروز بنیادی نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد وبردسکن در مجلس شورای اسلامی درجلسه ای که با موضوع “فراکسیون امید و راه پیش رو” در دفتر حزب کارگزاران سازندگی استان خراسان رضوی برگزار شده بود اظهار داشت: هدف ما از روز اول نظارت بر دولت بوده و قرار نیست همیشه طرفدار دولت باشیم، اگر جایی دولت اشتباه کند کسی طرفداری نخواهد کرد.
وی با بیان اینکه بحث های جناحی و سیاسی و لطمه زن به پیشرفت کشور در مجلس مطرح نمی شود، افزود: همیشه با استفاده از قانون به اهدافمان دست پیدا می کنیم.
نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد وبردسکن در مجلس با بیان اینکه فراکسیون امید امروز زنده و پویا است اظهار کرد: افرادی که عضو این فراکسیون هستند احساس قدرت می کنند.
نماینده اصلاح طلب مجلس افزود: امروز فراکسیون امید دستش جلو است؛ فراکسیون امید جایگاه خود را پیدا کرده است و لازم به ذکر است که مستقلین نیز در خیلی از مسائل به ما نزدیک تر هستند.
نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد وبردسکن در مجلس با بیان اینکه امید است قوانینی تصویب کنیم که گره گشای مردم باشد افزود: فضای مجلس برای تحقق این امر آماده است.
بنیادی همچنین درخصوص لغو سخنرانی مطهری در مشهد گفت: لغو سخنرانی مطهری تنها یک بازی حزبی نیست زیرا ایشان نایب رئیس مجلس هستند و این بحث را کلان تر می کند؛ طبق آیین نامه مجلس، می بایست از منزلت این جایگاه دفاع شود.
وی با بیان اینکه ابوترابی نماینده اصول گرای مجلس نیز این کار را محکوم کرد، افزود: قرار بر این شد فراکسیون امید به تنهایی بیانیه ندهد بلکه یک بیانیه تنظیم کند و همه گروها امضا کنند.

برخی قانون را تفسیر به رای می کنند
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما به دنبال شفاف سازی هستیم اظهار کرد: قانون هر چه گفته باید همان اجرا شود مشکل ما اینجاست که برخی قانون را تفسیر به رأی می کنند.
نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد وبردسکن در مجلس با بیان اینکه امروز دغدغه همه ما انتخابات ریاست جمهوری است افزود: بخشی از کار فراکسیون امید، توجه به مسئله انتخابات ریاست جمهوری است.
نماینده اصلاح طلب مجلس باتاکید بر اینکه طبق گزارش کمیسیون امنیت ملی در برجام مسیر شفاف است گفت: تا الان کارهایی که می بایست انجام شود انجام شده، لذا همیشه نباید بگوییم طرف مقابل ساختار شکنی می کند.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: در بخش بانکی بخاطر چندین سال تحریم تکنولوژی بانک های ما دچار یک عقب ماندگی شده و به روز شدن آن نیز سال ها زمان می برد به این دلیل بانک ها خارجی برای همکاری نمی آیند.
بنیادی در پایان اظهار کرد: هرکس برجام را زیر سوال می برد به این سوال جواب دهد؛ با آن روند تورم، تحریم و فشارهای بین المللی اگر برجام نمیشد چی می شد؟

کدخبرنگار: ۹۴۰۱۱۳۰
کدعکاس: ۹۴۰۱۳۰۹

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image