_mg_9838-logo

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ جمعه پنجم آذر ماه، طاهره رضایی که نمایشگاه نقاشی دل نگاره های خود را در نگارخانه ارغوان برگزار کرده بود در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار این خبرگزاری گفت: من متولد فروردین سال هزار و سیصد و پنجاه هفت هستم و حدود سه سال است که به صورت حرفه ای هنر نقاشی را دنبال میکنم.
وی با بیان اینکه نقاشی را در آموزشگاه وطن پرست و زیر نظر مرحوم صادقی فرا گرفتم، اظهار داشت: این نمایشگاه اولین نمایشگاهی است که به صورت انفرادی برگزار کرده ام، همه ی آثار من به صورت دل نگاره هستند و در خلق آنها از ادبیات و اشعار خیام بهره برده ام.
رضایی به سبک هایی که در آفرینش آثار خود از آنها بهره برده اشاره کرد و عنوان کرد: در آثارم از سبک های مختلف استفاده کرده ام؛ سبک هایی همچون اکسپرسیون، کنسرواتیو، سوپرماتیسم و سمبولیسم اما بیشتر کارها سمبولیسم هستند.
وی با بیان اینکه تصاویر، همه برداشت های ذهن من از اشعار است و سعی کرده ام در آثارم از فرهنگ و تمدن ایران صحبت کنم، اذعان کرد: تلاش داشتم تا نشانه هایی را که گویای تمدن ایران است را به عنوان یک ایرانی در سطح جهان معرفی کنم.
گفتنی است است در این نمایشگاه ۲۸ تابلو به نمایش گذاشته شده بود؛ از جمعه ۲۸ آبان ماه گشایش یافت و در ۵ آذر ماه به کار خود پایان داد.

کد خبرنگار: ۹۵۰۲۱۵۲

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image