1g6a4955-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ چهارشنبه سوم آذرماه، مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور سردار جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، در مسجد الزهراء (س) برگزار شد.
در این مراسم سردار جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) در رابطه با بسیج فرموده است، بسیجیان باید به فکر ایجاد حکومت بزرگ جهانی اسلام باشند، زیرا بسیجیان ثابت کرده‌اند که با مدیریت بسیجی می‌شود اسلام را برجهان حاکم کرد.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تبدیل نظام امامت به سلطنت به دست مقامات و مسئولینی که خوی کاخ‌نشینی دارند اتفاق می‌افتد.
وی بابیان اینکه امثال شهید رجایی کاخ‌ها را ویران می‌کنند افزود: متأسفانه برخی افراد کاخ‌ها را احیا می‌کنند که این¬ها خطر است، همچنین مقامات کشور از آسمان نیامده‌اند و هنگامی‌که دوره‌ آن ها تمام شود یک فرد عادی و معمولی می‌شوند.
کریمی قدوسی با اشاره به اینکه انقلاب صاحب و مالک دارد تصریح کرد: مالک انقلاب، مردم، امام عصر (عج) و شهدا هستند و کسی نباید برای این انقلاب موضع بگیرد.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه یکی از مسئولین در روز اربعین یک مسئله معمولی را تبدیل به یک بحران اجتماعی و سیاسی در کشور کرد.
وی افزود: در حالی مجمع اصلاح‌طلبان مشهد برگزارکننده این میتینگ بوده است که اصلاً چنین مجمعی به ثبت نرسیده و قانونی نیست.

در دولت فعلی ۱۰ مرتبه جلوی سخنرانی من را گرفته‌اند
کریمی قدوسی یادآور شد: در دولت فعلی ۱۰ مرتبه جلوی سخنرانی من را گرفته‌اند ازجمله در هفته دفاع مقدس سال جاری در چند استان برای سخنرانی من شورای تأمین تشکیل دادند و اجازه ندادند که صحبت کنم.
وی در ادامه گفت: من هیچ‌گاه جناحی عمل‌نکرده‌ام و افتخارم این است که از ۲۱ سالگی به بسیج خدمت کرده‌ام.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: بااینکه کار مردم بر زمین‌مانده است آن‌ها دولت را تعطیل کرده‌اند و در حال تعیین مسئول ستاد انتخابات برای شهرهای سرخس و فریمان هستند.
کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: من یک ماه قبل به استاندار گفتم دولتی‌ها حق ندارند از امکانات و وقت دولت برای انتخابات استفاده کنند.
وی افزود: هر کس مقابل این انقلاب بایستد نابود خواهد شد مانند دیگرانی که این کار را کردند و نابود شدند.
در پایان سردار جواد کریمی قدوسی ابراز کرد: این انقلاب تا ظهور ولی عصر (عج) محکم راهش را ادامه خواهد داد.

کد خبرنگار و عکاس: ۹۴۰۱۱۴۳

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image