mght7925

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ چهارشنبه سوم آذرماه جمعی از دانشجویان و مردم با حضور در جلسه تفسیر آیت الله علم الهدی در مهدیه مشهد، با نماینده ولی فقیه در استان تجدید بیعت کردند.
در این جلسه آیت الله علم الهدی با بیان اینکه ایستادن در مقابل توسعه منکرات، مانع تسلط دشمن می باشد، اظهار داشت: اگر در خط تعامل و مذاکره با دشمن بودید و با او دست دادید، باید بدانید که دست او از دست شما قوی تر است و اوست که شما را به طرف خودش خواهد کشید.
وی با تشکر از حمایت ها و قدردانی از تجدید بیعت مردم با ایشان اظهار داشت: من خود را سرباز ولایت میدانم و فرمانبردار هستم و اگر تجدید بیعتی باشد فقط با مقام معظم رهبری است.
عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: همه درگیری ما با دو جریان است. یکی جریان سکولار که بر طبل جدایی دین از سیاست میکوبد و دیگری عده ای که با رهبری زاویه دارند که برای ما حتی ذره ای زاویه داشتن با رهبری مورد قبول نیست.
آیت الله علم الهدی در پایان با تشکر از ۹۸ تشکل دانشجویی که از ایشان حمایت کرده بودند گفت: امیدوارم که همه مشمول دعای مستجاب رهبری انقلاب شوند.
در این جلسه جمع کثیری از مردم و دانشجویان مشهد با در دست داشتن شعارنوشته‌هایی نسبت به وقایع اخیر و لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد، موضع خود را در حمایت از امام جمعه مشهد اعلام و با ایشان تجدید بیعت کردند.
همچنین جمعی از حاضران تراکت‌هایی در حمایت از اقدام قوه قضائیه و لزوم جلوگیری از تضعیف این نهاد انقلابی در دست داشتند.

کد خبرنگار: ۹۵۰۱۱۶۱
کد عکاس: ۹۴۰۱۳۰۹

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image