img_7888-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم، نشست خبری و رونمایی از تیزر و پوستر فیلم سینمایی «سلام بمبئی» تازه‌ترین ساخته قربان محمدپور سه‌شنبه دوم آذر ماه در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.
جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم «سلام بمبئی» در این مراسم گفت: حدود بهمن ماه سال گذشته فیلمنامه «سلام بمبئی» به من پیشنهاد شد. ۱۰ ماه مراحل ساخت این فیلم به طول انجامید و توانستیم آن را با مشکلات فراوان بسازیم. ساخت فیلم در هند مشکلات بسیاری داشت. تیمی که ما به هند بردیم کمترین استراحت را داشت. خوشبختانه فیلم «سلام بمبئی» علیرغم این مشکلات ضربه‌ای ندید و توانست به خوبی ساخته شود. به نظرم کار مشترک با کشورهای دیگر پتانسیل خوبی برای فیلمسازان دارد.
نوروزبیگی درباره فروش بلیط شب رونمایی از فیلم «سلام بمبئی» بیان کرد: آوردن بازیگران از هند به ایران هزینه‌های بسیاری دارد. همچنین این فیلم سینمایی هزینه‌های بسیاری را در پی خواهد داشت. ما حدودا یک میلیارد تومان هزینه‌های افتتاحیه این فیلم سینمایی را تخمین زدیم. هزینه‌های بسیار افتتاحیه فیلم سینمایی «سلام بمبئی» باعث شده است که ما بلیطهای مراسم افتتاحیه این فیلم را به فروش برسانیم.
وی ادامه داد: سرمایه‌گذاری فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به صورت صددرصد توسط ایران انجام شده اما اکران این فیلم به صورت مشترک خواهد بود. اکران این فیلم سینمایی احتمالا تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت و در عید نوروز ۹۶ نیز چندین سالن خواهیم داشت.
نوروزبیگی درباره به تعویق افتادن اکران فیلم سینمایی «سلام بمبئی» تصریح کرد: ما علاقه‌مند بودیم که این فیلم سینمایی در عید سعید فطر شروع به اکران کند اما شورای صنفی نمایش با این موضوع موافقت نکرد تا اینکه به ماه محرم و صفر نزدیک شدیم؛ ما تصمیم گرفتیم که اکران فیلم را به احترام این ماه عزیز به تعویق بیندازیم و اکران‌ آن را بعد از ماه صفر آغاز کنیم.
نوروزبیگی درباره تیزر تلویزیونی فیلم سینمایی «سلام بمبئی» گفت: تیزر این فیلم را در اختیار صدا و سیما قرار داده‌ایم و امیدواریم تیزرهای این فیلم در تلویزیون به نمایش درآید. این فیلم نیاز به تبلیغ در شبکه‌های ماهواره‌ای ندارد ولی اگر تیزرهای این فیلم را پخش کنند از آنها شکایت خواهیم کرد.
وی درباره هزینه‌های ساخت این فیلم سینمایی اعلام کرد: معمولا عدد هزینه‌های ساخت یک فیلم را اعلام نمی‌کنند اما در این باره چون فیلم سینمایی «سلام بمبئی» خارج از کشور تولید شده است هزینه‌های ساخت آن حدود چهار برابر فیلمهای سینمایی دیگر است.
تهیه‌کننده فیلم «سلام بمبئی» تصریح کرد: این فیلم سینمایی درخواستی برای افزایش قیمت بلیطهای سینمایی نداده است ولی اگر تغییراتی در قیمت بلیطهای سینما اعمال شود قیمت بلیطهای این فیلم سینمایی نیز افزایش خواهد یافت.

آرزو دارم فیلم ۴۵ میلیارد بفروشد
قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی «سلام بمبئی» در این مراسم گفت: به فکر این هستیم که در مراسم افتتاحیه خواننده هندی اجرای زنده داشته باشد. من آرزو دارم که فیلم «سلام بمبئی» سه برابر رکورد فروش حال حارض سینمای ایران یعنی حدود ۴۵ میلیارد تومان بفروشد. البته این آرزوی من است.
وی در پاسخ به این سوال که چرا اینقدر اطمینان دارید که فیلم سینمایی «سلام بمبئی» پرفروش خواهد بود بیان کرد: بسیاری از فیلمهای پرفروش سینمای ایران مانند خروس جنگی نوشته من است. فیلم “سلام بمبئی» با توجه به داشتن چهره‌های بسیار هندی و ایرانی قابلیت فروش میلیاردی دارد.
کارگردان فیلم «سلام بمبئی» در پایان گفت: فیلم «سلام بمبئی» بیشتر نزدیک به فرهنگ ایرانی است چرا که داستان‌ آن را خود نوشته‌ام. برخی فیلمها به خاطر ایرانی بودن در سینماهای جهان به نمایش در نمی‌آیند اما فیلم “سلام بمبئی» به خاطر اینکه تولید مشترک ایران و هند است در بسیاری از کشورها فرصت اکران پیدا کرده است. نمی‌دانم این فیلم چقدر در هند مورد استقبال قرار خواهد گرفت چون در آن رقص و آواز نداریم.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image