mght7260-copys

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ یکشنبه سی ام آبان ماه، بتول گندمی، رئیس مجمع مشورتی اصلاح طلبان خراسان رضوی، در پی لغو سخنرانی علی مطهری نایب رییس مجلس شورای اسلامی در مشهد، اظهار کرد: رقیب به دنبال حذف سریع ما است و تمامی احزاب اصلاح طلب شهر باید بلند شوند. در انتخابات حرف زیادی داشتیم اما واگذار شد و بخاطر نظام چیزی نگفتیم.
وی افزود: ما در مجمع خلاء برنامه های مذهبی را حس کردیم. لذا در ابتدای محرم تصمیم گرفته شد تا در خصوص قیام و اهداف امام حسین (ع) با نگاه مذهبی و اصلاح طلبانه مراسمی داشته باشیم.
گندمی ادامه داد: ده روز قبل با استاندار و معاون سیاسی صحبت کردیم،. اما منجر به قرارداد نشد، زیرا مشکل ما درابتدا تامین منابع مالی بود که ۱۵ میلیون تومان برای این برنامه هزینه گردید.
گندمی با بیان اینکه ما نگاه درون جبهه ای داریم، تصریح کرد: قرار نبود این برنامه اطلاع رسانی عمومی شود، همچنین نگاه ما فضاسازی در شهر نبوده است. مجوزهای لازم داده شد و ما با قاطعیت سمت برگزاری مراسم رفتیم و دیروز عصر سالن را آماده نمودیم.
وی تصریح کرد: من از استاندار و مجموعه حاکمیتی دولت رضایت ندارم، چراکه این فضا به تنگنا برده شده است. ده ها هئیت عزاداری میکنند اما ما محدود شدیم و اجازه برگزاری عزاداری را نداریم.
رئیس مجمع مشورتی اصلاح طلبان خراسان رضوی در پایان اظهار کرد: تکلیف اصلاح طلبی با این فضا چگونه باید مشخص شود. تمام قدرت این شهر دست یک جریان خاص است که دوست دارد ما حذف شویم.
کد خبرنگار: ۹۴۰۱۱۳۰
کد عکاس: ۹۴۰۱۳۰۹

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image