photo_2016-11-19_11-05-14-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از روابط عمومی شرکت گاز خراسان رضوی، سید حمید فانی در این سفر یک روزه که به همراه اعضای هیات مدیره گاز خراسان رضوی انجام شد، ضمن دیدار با فرماندار قوچان، بصورت میدانی در جریان پیشرفت پروژه‌های گازرسانی این شهرستان قرار گرفت.
وی در حاشیه بازدید از پروژه گازرسانی محور داغیان اظهار کرد: پروژه محور داغیان ۱۹ روستای شهرستان قوچان را با جمعیتی در حدود دو هزار نفر تحت پوشش گاز طبیعی قرار می دهد.
فانی با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه مذکور، اظهار امیدواری کرد: طی چند ماه آینده شاهد بهره‌مندی مردم این منطقه از نعمت گاز هستیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی اضافه کرد: برای اجرای پروژه گازرسانی به روستاهای محور داغیان اعتباری معادل ۱۱۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است.
وی همچنین پیرامون پروژه فاز سه گازرسانی به روستاهای محور هودانلو – شفیع قوچان، گفت: این پروژه نیز با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال، ۳۴ روستای این شهرستان را به شبکه سراسری گاز متصل خواهد کرد.
مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اتمام هرچه سریعتر پروژه‌های در دست اقدام این شرکت، تصریح کرد: هدف ما این است که با سرعت هرچه بیشتر پروژه های گازرسانی به مناطق محروم روستاهای خراسان رضوی را تکمیل کنیم.
فانی مشتری مداری و رضایتمندی مردم از اقدامات شرکت گاز را خط مقدم فعالیتهای این شرکت عنوان کرد و خواستار دقت نظر پیمانکاران در اجرای طرح‌های گازرسانی شد.
شایان ذکر است؛ در این سفر یک‌روزه، علاوه بر دیدار هیات مدیره شرکت گاز استان خراسان رضوی با فرماندار قوچان و بازدید از پروژه های گازرسانی روستایی این شهرستان، بازدید از اداره گاز ناحیه قوچان نیز انجام شد.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image