o-loo-o

به گزارش خبرگزاری ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از ورایتی، مایک پنس که جمعه شب برای تماشای  تئاتر موزیکال «همیلتون» به تماشاخانه ریچارد راجرز رفت؛ به محض ورود به سالن، صدای هو کردن تماشاگران به هوا بلند شد. هر چند که برخی تماشاگران نیز در پاسخ، او را تشویق کردند.
اما ماجرا به همین جا ختم نمیشود. در پایان نمایش بازیگران به حضور پنس در سالن اشاره کردند. براندون ویکتور دیکسون از بازیگران «همیلتون» گفت‌: «مایک پنس معاون اول رییس‌جمهور منتخب خوش آمدید. از این که با تماشای نمایش موزیکال «همیلتون» به ما پیوستید، از شما سپاسگزارم. ما از به قدرت رسیدن گروه شما نگران و مضطربیم. انگار شما قرار نیست از ما، از کره زمین، از فرزندان ما و از پدر و مادرهای ما محافظت کنید. امیدوارم این نمایش شما را به پاسداری از ارزش‌های کشور تشویق کرده باشد».
در این میان بسیاری از تماشاگران که شاید همه هم از طرفداران پنس نبودند؛ با این برخورد موافق نبودند و بر این باور بودند که باید به حق پنس برای شرکت در یک رویداد فرهنگی در آرامش، احترام گذاشت. برای نمونه گزارشگر نیویورک تایمز نوشت: «هو کردن پنس مرا رنجاند. هر فکری که درباره او دارید، او تلاش می‌کرد که در این رویداد سهیم شود. می‌توان از مکان‌هایی به مراتب بدتر هم ایده گرفت».
نمایش موزیکال «همیلتون» در آغاز با درخشش لیل مانوئل میراندا روی صحنه رفت و خیلی زود تحسین همگان را برانگیخت. پس از خروج میراندا از این برنامه خاویر مونوز جای او را در این موزیکال گرفت.

خیلی ها به کنایه رفتار پنس مبنی بر، اقدام برای تماشای برنامه ای با موضوع «بنیان گذاران ایالات متحده» با شرکت همجنسگرایان، مهاجران، انقلابیون و افرادی از نژادهای مختلف اشاره داشتند. از آنجاییکه مایک پنس دارای سوابق ضدیت با همجنسگرایان است؛ رسانه های آمریکایی جهت یادآوری به معاون اول ترامپ نوشتند؛ «بازیگر ستاره نمایش «همیلتون»، خاویر مونوز جای به همجنسگرایی و آلوده بودن به ایذر خود اذعان داشته است، توجه بفرمایید آقای پنس!»
لازم به ذکر است که خیابان برادوی که به پایتخت تئاتر جهان شهرت دارد از معروف ترین خیابان های جهان است که در آن نمایش های بزرگ و معروفی را به خود دیده است.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image