13950207133046867_photol-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ حاج حسن شایانفر گنجینه اسرار انقلاب و مشاور فرهنگی روزنامه کیهان پس از چند دوره طولانی و سخت بیماری در آستانه اربعین حسینی (ع) جان به جان آفرین تسلیم کرد.
مرحوم حسن شایانفر مدیر دفتر پژوهش‌های موسسه کیهان و مشاور فرهنگی حسین شریعتمداری از هفته پیش به دلیل خونریزی داخلی در بیمارستان بقیه الله تهران بستری شده بود.
مرحوم شایانفر از عناصر انقلابی بود که نقش شگرفی در افشای عناصر ضد انقلاب و وابسته به استکبار جهانی داشت. ستون خواندنی «نیمه پنهان» در روزنامه کیهان حاصل زحمات وی و همکارانش بوده است.
مرحوم حسن شایانفر از چهره‌های برجسته فرهنگی کشور، مشاور فرهنگی و یار دیرینه حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان محسوب می‌شد، مرحوم شایانفر همواره به دلیل افشای ماهیت واقعی پرده‌نشینان و دستان پنهان و پیدای افراد پشت‌پرده جریان‌های معاند با انقلاب اسلامی از جمله فراماسون‌ها مورد غضب‌ فتنه‌گران داخلی و خارج‌نشین بود.
مجموعه کتاب‌های «نیمه پنهان» که از تولیدات دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان است؛ از سال ۱۳۷۶ تاکنون بیش از  ۳۵ جلد از آن منتشر شده است. کتاب‌هایی مانند «شوالیه‌های ناتوی فرهنگی»، «حزب خلق مسلمان»، «نیمه پنهان مصدق»، «سایه روشن بهائیت» و «سایه شوم» از جمله آثار این روزنامه نگار انقلابی است.
خبرگزاری ایران نیوز آنلاین درگذشت وی را به خانواده و همکارانش در روزنامه کیهان و جامعه رسانه ای کشور، تسلیت گفته و برای بازماندگانش از خداوند متعال صبر جمیل و اجر جزیل طلب می‌کند.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image