mashhad1-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد، علی اصغر نیشابوری به برنامه‌ریزی‌ها در خصوص سرویس‌دهی دهه آخر صفر اشاره کرد و گفت: همزمان با ایام رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) حجم زیادی از زائران در قالب کاروان‌های پیاده به شهر مشهد سفر می‌کنند لذا باید برای خدمت‌رسانی به این زائران برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام شود.
وی افزود: در این راستا برنامه‌ریزی شده تا ۳۵۰ دستگاه اتوبوس همزمان با رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و ۳۵۰ دستگاه اتوبوس همزمان با شهادت امام رضا (ع) در مسیرهای منتهی به حرم مطهر به زائران سرویس‌دهی کنند.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: این اتوبوس‌ها تا میدان شهدا، میدان بسیج، تقاطع شهید گمنام و میدان عدالت به زائران سرویس‌دهی می‌کنند اما در صورت امکان تردد تا نزدیک‌ترین نقطه به حرم مطهر رضوی این سرویس‌دهی انجام خواهد شد.
نیشابوری با اشاره به آمادگی برای استقبال از کاروان‌های زائر پیاده بیان کرد: سال گذشته ۱۶۴ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران پیاده از ورودی‌های شهر در نظر گرفته شد اما امسال این تعداد به ۲۰۰ دستگاه اتوبوس رسیده است.
وی همچنین از تقویت خطوط منتهی به پایانه‌های اتوبوسرانی امام رضا (ع) و معراج خبرداد و افزود: شرکت واحد گشت مجری انحصاری دربستی های سازمان برای در اختیار گذاشتن اتوبوس‌های دربستی به زائرینی که به صورت گروهی و از این پایانه ها وارد مشهد می شوند در این دو پایانه با ناوگان کافی مستقر می باشد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد بیان کرد: سرویس‌دهی برگشت راهپیمایی زنان نوغان، استقرار نماینده سازمان در مرکز کنترل ترافیک، آماده‌باش نیروهای نظارتی، امدادی و فنی، آماده‌باش کلیه توقفگاه‌های اتوبوس، نصب بنر بر اتوبوس‌ها از دیگر اقدامات در این ایام می باشد.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image