13950827000633_photol-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس؛ تنها چند روز بیشتر به اربعین سید و سالار شهیدان باقی نمانده و تردد زائران و دلدادگان این امام در مسیر به اوج خود رسیده است.
با توجه به بسته شدن مرز مهران در چند روز اخیر، تردد زائران از طریق مرزهای شلمچه و چذابه در استان خوزستان در حال انجام بوده و این در حالی است که ترافیک شدید باعث شده که عبور و مرور خودروها به کندی انجام شود و پارکینگ‌های این مناطق نیز تکمیل شوند.
با توجه به اینکه طی هفته‌های گذشته حرکت زائران به سمت عتبات عالیات عراق آغاز شد تعداد زیادی از این افراد از مسیر همین مرزها در حال ورود به کشور هستند و گروه‌های زیادی نیز برای رسیدن به روز اربعین در تلاش برای عبور از مرز هستند.
با این وجود ترددها در مرزها باعث به وجود آمدن ازدحام بیش از حد جمیعت شده و از این رو ترافیک خودرویی در این مناطق به اوج خود رسیده است.
با توجه به تکمیل شدن پارکینگ در مرز چذابه و تکمیل بیش از ۸۰ درصد پارکینگ مرز شلمچه پلیس راه استان خوزستان اعلام کرده است که زائران از آوردن خودروهای شخصی به این مناطق خودداری کرده و با پارک کردن خودروها در شهرهای اطراف، با وسایل حمل و نقل عمومی تردد کنند.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image