paeeze-ketab-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از روابط عمومی به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)، سید احمد میرزاده با تأکید بر اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در کشور اظهار داشت: در سال جاری اقدامات متعدد و مؤثری در راستای تسهیل تهیه کتاب برای اقشار مختلف جامعه و تشویق آنان به خرید کتاب و محصولات فرهنگی به انجام رسیده است که از آن جمله باید به طرح های «عیدانه کتاب» و «تابستانه کتاب» اشاره کرد.
وی ادامه داد: طرح «پاییزه کتاب» نیزکه به سبب استقبال خوب مردمی از دو طرح پیشین به مرحله اجرایی رسیده است، دیگر اقدام فرهنگی و ترویجی در حوزه کتابخوانی محسوب می شود که با پیش بینی تأثیر فوق‌العاده‌ بر بازار نشر، از ۲۴ آبان ماه به مدت یک ماه در کتاب فروشی های سطح کشور اجرا می شود.
سرپرست انتشارات آستان قدس رضوی با اعلام خبر مشارکت «به نشر» در این طرح ملی، افزود: با شرایط در نظر گرفته شده در «پاییزه کتاب»، مخاطبین و علاقه مندان کتاب های این انتشارات می توانند از ۲۰ درصد تخفیف ویژه کتاب های عمومی و ۲۵ درصد تخفیف های کودک و نوجوان در این طرح برخوردار شوند.
وی بازه زمانی یک ماهه فرصت را مناسب کتابخوان ‌ها برای تهیه کتاب‌های مورد نظر خود با استفاده از تخفیف های در نظر گرفته شده در این طرح دانست و گفت: «پاییزه کتاب» در ششفروشگاه انتشارات آستان قدس رضوی در شهرهای مشهد و تهران به اجرا می رسد.
میرزاده خاطر نشان کرد: این طرح در فروشگاه کتاب به نشر در تهران به نشانی خیابان انقلاب، روبروی درب دانشگاه تهران و فروشگاه های مشهد شامل، فروشگاه مرکزی واقع در خیابان امام خمینی(ره)، مقابل باغ ملی، فروشگاه شماره ۷ واقع در بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر مقابل بانک ملی، فروشگاه شماره ۹ وقع در بلوار امامت، نبش امامت ۸، فروشگاه شماره ۳ واقع در خیابان دانشگاه ابتدای کفایی، جنب بانک سپه و فروشگاه شماره ۵ واقع در خیابان خواجه ربیع، جنب آرامگاه خواجه ربیع اجرا می شود.
لازم به ذکر است طرح «پاییزه کتاب» همزمان با بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ آبان‌ماه تا ۲۴ آذرماه در کتاب‌ فروشی ‌های عضو این طرح اجرا می‌شود و سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر یک میلیون ریال است که خریدار می‌تواند در یک و یا چند نوبت و از چند کتاب‌فروشی عضو این طرح، آثار مورد نیاز خود را خریداری کند.
علاقه مندان به مشاهده کلیه محصولات انتشارات آستان قدس رضوی می توانند به نشانی اینترنتی www.behnashr.com و یا فروشگاه های سطح شهر مشهد و نمایندگی های سراسر کشور مراجعه کرده و یا از طریق سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۳۲۰۹ با این انتشارات تماس برقرار کنند.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image