dsc_4737-as-smart-object-1-copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ چهارشنبه بیست وششم آبان ماه اسدالله بادامچیان دبیر حزب موتلفه اسلامی در جمع انجمن اسلامی مهندسین مشهد، عنوان کرد: اگر ترامپ رای نمی آورد چندین برابر این شورشی که امروز در آمریکا مشاهده می کنید، صورت می گرفت.
بادامچیان با بیان اینکه علت شورش های امروز مردم آمریکا اعتراض به انتخابات نیست اظهار کرد: مسئله امروز مردم، اعتراض به وضع موجود در آمریکا است.
وی در ادامه افزود: اگر ترامپ به حرف های دوران انتخابات خود عمل کند حاکمان آمریکایی او را می کشند اگر عمل نکند مردم چندبرابر اعتراض می کنند.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه نظام آمریکا در حال فروپاشی است تصریح کرد: در کنار این موضوعات آمریکا با اروپا نیز به مشکل خورده است و می گوید برجام را پاره می کنم و از طرف دیگر موگرینی می گوید این توافق صرفاً دو جانبه نیست و ۵+۱ کشور در این بین هستند.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه مردم جهان به دنبال نظامی جدید هستند، عنوان کرد: در چنین اوضاعی رهبر انقلاب نظام نوین تمدن اسلامی را مطرح می کند.
در خصوص وظایف مردم کشور در این دوران گفت: جامعه باید در مسیر آشنا سازی جهان با نظم نوین اسلامی قدم بگذارد، این مسئله کلان انقلاب اسلامی است.
بادامچیان با اشاره به مسائل امروز منطقه افزود: در اقصی نقاط منطقه، طوفان بیداری اسلام به راه افتاده و کشور ها را به سمتی می برد که حکومت و دولت را از دل مردم تشکیل دهند.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس اظهار کرد: نظم در عربستان نیز بهم ریخته است و با پول و حمایت آمریکا این کشور نگه داشته شده است.
قائم مقام حزب موتلفه ایران را مرکز ولایت و هدایت دانست وگفت: خداوند عنایتی کرد و امام خمینی (ره) را به ما هدیه کرد و پس از ایشان رهبر معظم انقلاب را به ما عطا نمود.
بادامچیان اظهار کرد: در طول این ۳۷ سال، انقلاب موفق شده راهبردهای خود را پیش ببرد و ارزش های خود را نمایان کندهیچ انقلابی در دنیا به این شکل تابه حال شکل نگرفته است.
رئیس بنیاد فرهنگی هفتم تیر تصریح کرد: انقلاب اسلامی ما در صحنه بین الملل به جایی رسیده که نظام مارکسیس و سوسیالیست در هم ریخته و فروپاشیده و دیگر کسی به دنبال آن ها نیست.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مسئله ای در منطقه بدون حضور ایران حل نمی شود افزود: در کشور مشکلاتی نظیر آب، صنعت، بیکاری و موارد دیگر وجود دارد اما باید چه کنیم؟ با دعوا حل می شود؟ یک دولت بگوید چندهزار میلیارد در دولت فلان دزدی شده و دولت دیگری چیز دیگری بگوید؟
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در راستای وظیفه شناسی تکلیف خود را نیز باید بشناسیم، افزود: بر اساس تکلیف یابی باید اقدام وعمل داشته باشیم.

امام خمینی(ره) انقلاب را به سه مرحله تقسیم نمودند
بادامچیان با بیان اینکه امام خمینی(ره) انقلاب را به سه مرحله تقسیم نموده است، عنوان کرد: مرحله اول انقلاب، اسلامی کردن ایران بود که امام بیست سال زمان را برای این موضوع پیش بینی نمود.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی مرحله دوم انقلاب از منظر امام خمینی (ره) را اسلامی کردن کشورهای منطقه دانست و افزود: مرحله سوم آشنا سازی جهان با اسلام است.
رئیس بنیاد فرهنگی هفتم تیر در بخش دیگری از سخنان خود، تاکید کرد: اگر دولت محترم فعلی انتظارات را برآورده نکرده، در انتخابت دیگر رای ندهیم، چرا با دعوا و نقد این مسائل را بیان می کنیم.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس در ادامه با بیان اینکه هر دولتی نقاط ضعف و قوتی دارد، افزود: گاهی در بین ما اختلاف می افتد و دعوا به راه می افتد باید بشینیم چندنفری اختلافات حل شود اگر امکان پذیر نیست از اشخاصی مانند آیت الله علم الهدی که نماینده رهبری هستند کمک بگیریم.
بادامچیان عنوان کرد: ملتی که در نانو اینگونه پیشرفت می کند و ماهواره به فضا می فرستد آیا از پس این آلودگی ها بر نمی آید؟
رئیس بنیاد فرهنگی هفتم تیر افزود: با دعواهای امروز کشور، فرصتی برای پرداختن به کاهش آلودگی هوا وجود ندارد.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی در خصوص سوالی مبنی بر ارزیابی عملکرد دولت گفت: باید در مجموع نقاط مثبت و منفی را بررسی کنیم و سپس ارزیابی دقیق کنیم.
بادامچیان در پایان با تاکید بر اینکه دولت در اکثر برنامه های خود موفق نبوده است تصریح کرد:کارهایی که از دولت انتظار می رفت انجام نگرفت.

کدخبرنگار: ۹۴۰۱۱۳۰
کدعکاس: ۹۵۰۲۳۱۳

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image