قناویزچی copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ پنجشنبه هفتم مرداد ماه علی قناویز چی مدیر گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد بیان کرد: پورتال گردشگری و زیارت با هدف اطلاع رسانی به زائرین و مجاورین به منظور آشنایی آنان با هویت انقلابی و گردشگری شهر مشهد راه اندازی می شود.
وی در این رابطه اظهار کرد: زائرین علی بن موسی الرضا(ع) می توانند با مراجعه به پورتال گردشگری و زیارت، مدت اقامت و سفر خود را قبل از ورود به شهر مقدس مشهد برنامه ریزی کنند.
وی با تاکید بر اینکه این پورتال به منظور ارائه خدمت رسانی بهتر به زائرین علی بن موسی الرضا(ع) راه اندازی می شود، افزود: کاربران با توجه به نیاز خود می توانند از امکانات این سایت استفاده کنند.
وی با بیان اینکه پورتال گردشگری و زیارت شامل لایه های گوناگون می باشد خاطر نشان کرد: این لایه ها شامل مشهد شناسی، بازدید مجازی، شهر انقلابی و اخبار گردشگری و… می باشد.
وی با اشاره به اینکه در این پورتال دو فعالیت مهم در حوزه زیارت و خدمت رسانی انجام می شود، اظهار کرد: علاقه مندان می توانند در سامانه جهاد خدمت به منظور خدمت رسانی به زائرین و مجاورین علی بن موسی الرضا و همچنین می توانند به کمپین بین المللی نائب الزیاره بپیوند و در این سایت ثبت نام کنند.
شایان ذکر است آدرس اینترنتی پورتال اطلاع رسانی گردشگری و زیارت tourism.mashhad.ir می باشد.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image