download copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ دوشنبه بیست و یکم تیر ماه علی قناویزچی مدیر امور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد اظهار کرد: ۲۱ تیر ماه روز عفاف و حجاب نام‌گذاری شده و در این راستا ۴۰۰ دانش‌آموز حافظ حجاب در این طرح معنوی نائب الزیاره شرکت کردند.
وی تصریح کرد: در این مراسم برنامه‌های فرهنگی مانند سخنرانی و تواشیح در رواق دارالهدایه برای دختران نائب الزیاره انجام شد.
مدیر امور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد تصریح کرد: آیین چادر گذاری یکی از برنامه‌های ویژه‌ای بود که برای دانش آموزان مبلغ حجاب صورت گرفت و از طرف موسسه ریحانه النبی به دانش‌آموزانی که حجاب برتر را انتخاب کرده بودند نیز چادر اهدا شد.
وی تأکید کرد: بسته‌های فرهنگی و متبرک از سوی استان قدس رضوی در حرم مطهر به دخترانی که نائب الزیاره شده‌اند اهدا شد.
وی عنوان کرد: این گروه از ارادتمندان به ساحت امام هشتم به نیابت از تمامی دختران و مسلمانان مضجع منور رضوی را زیارت کردند.
قناویز چی هدف از پویش نائب الزیاره را ترویج فرهنگ زیارت و ارتقاء حس مشارکت‌جویی در بین افراد مشهدی و سایر مسلمانان دانست و افزود: این امر مهم سبب می‌شود قلوب عاشقان علی بن موسی‌الرضا (ع) در هر جای دنیا به ضریح منور ایشان گره بخورد.
گفتنی است، شیفتگان امام هشتم برای پیوستن به کمپین مردمی نائب الزیاره باید عدد ۱ را به سامانه ۱۰۰۰۰۹۶۳۰۸ ارسال کرده و یا در سایتwww.salam8.com ثبت نام کنند.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image