IMG _ (54) copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین، ظهر روز دوشنبه ششم اردیبهشت‌ماه، محمد علیزاده، خواننده پاپ کشور با حضور در مرکز بازتوانی جانبازان خراسان رضوی، با جانبازان این مرکز دیدار نمود.
در  این دیدار محمد علیزاده اظهار داشت: همه ما زندگی، سلامتی، آرامش و اتاق گرم امروز خویش را مدیون شهدا و جانبازان هستیم.
علیزاده عنوان کرد: اگر امروز من می‌توانم بخوانم، به سبب جانفشانی های شهدا و جانبازان است.
وی در توصیف زندگی جانبازان بیان نمود: زندگی جانبازان همراه باایمان و امید است و این در حالی است که بسیاری از افراد ثروتمند جامعه، دارای زندگی عاری از امید هستند.
خواننده پاپ کشور با تشبیه مراکز جانبازان به دانشگاه اخلاق، تصریح کرد: من هر زمان که به دیدار جانبازان می‌روم، از آن‌ها درس اخلاق، صبر، صداقت، سپاسگزاری، فروتنی، مردانگی  می‌آموزم.
علیزاده خاطرنشان کرد: جانبازان معنویت غریبی دارند و من هر وقت به زیارت امام رضا (ع) می‌روم، دوست دارم پس‌ازآن فوراً به دیدار آن‌ها بروم، زیرا دل‌های آنان پر از ایمان و یاد خدا است و به همین علت دیدار با آن‌ها به انسان آرامش می‌دهد.
وی در پیامی به هنرمندان و ورزشکاران ابراز کرد: کار ما به‌گونه‌ای است که با غرور دست‌وپنجه نرم می‌کنیم، یعنی وقتی یک هنرمند یا ورزشکار مورد تشویق و محبت مردم قرار می‌گیرد، اگر غفلت نماید، دچار تکبر و غرور می‌شود.
خواننده پاپ بیان نمود: هنرمندان و ورزشکاران با حضور نزد جانبازان درس زندگی یاد می گیرند.

باید میان جانبازان و مسائل فرهنگی پیوند ایجاد شود
علیزاده در باب جلوگیری از کمرنگ شدن ارزش‌های رزمندگان، طی درخواستی مسئولان فرهنگی کشور تأکید کرد: مسئولان فرهنگی کشور باید بین جانبازان و مسائل فرهنگی پیوند ایجاد کنند و برای آن‌ها برنامه‌های فرهنگی بگذارند.
خواننده پاپ با اشاره به اینکه مسئولان باید بلیت رایگان تئاتر و سینما برای جانبازان و خانواده‌هایشان در نظر بگیرند و هر کاری می‌توانند انجام دهند تا حال آن‌ها خوب باشد، بیان نمود: زمانی که حال جانبازان خوب باشد حال خانواده‌هایشان نیز خوب خواهد بود و همین‌طور وقتی حال آن‌ها خوب نباشد، حال خانواده‌هایشان هم خوب نخواهد بود.
وی در ادامه یادآور شد: خوشبختانه مسئولان فرهنگی کشور پیگیر این امورات هستند، اما امیدوارم پیگیری‌های آنان بیشتر شود.
علیزاده اظهار داشت: در فعالیت‌های فرهنگی همیشه از ایثار جانبازان صحبت شده و کمتر به صبر آن‌ها پرداخته‌شده است، از فعالان فرهنگی کشور خواست به این موضوع نیز بپردازند.
خواننده پاپ از تولید ترانه‌ای مردم‌پسند توسط خویش با موضوع فرهنگ ایثار و شهادت در آینده نزدیک برای ماه مبارک رمضان خبر داد.
وی با اشاره به اینکه همه مردم جانبازان را دوست دارند، مردم را دعوت به دیدار از جانبازان نمود و گفت: خیلی خوب است که علاوه بر دوست داشتن قلبی، به‌صورت حضوری نیز با جانبازان دیدار صورت بگیرد. مطمئناً سایرین هم مانند من در دیدار با جانبازان درس صبر و مقاومت خواهند آموخت.
محمد علیزاده در پایان ابراز امیدواری کرد در نسل‌های جدید نیز انسان‌هایی با صفات جانبازان متولد شوند.

کد خبرنگار: ۹۴۰۱۱۴۳

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image