IMG16302827

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از خبرگزاری مهر، سه شنبه هفتم اردیبهشت آیت‌الله سید احمد علم الهدی با حضور در یکصد و هجدمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در محل سالن جلسات این شورا تصریح کرد: وقتی فرد یا گروهی اقدامی ارزشمند دارند عده ای دیگر با انتقاد مغرضانه، آن اقدام را کم رنگ و کم ارزش می کنند به گونه ای که خود آن ها نیز شک می کنند که اقدامشان مناسب نبوده است.
وی نامناسب جلوه دادن فعالیت ارزنده را یکی از راه های تاثیرگذار بر مدیران دانست و تاکید کرد: مسئولان باید توجه داشته باشند که انتقادهای مغرضانه از فعالیت‌هایی که آن‌ها با نیت خالص انجام داده‌اند، نشان از بد بودن آن کار نیست.
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی تصریح کرد: اگر کسانی دوست دارند یک عده افراد اتو کشیده از آن‌ها تعریف کنند، دقت کنند که سعادت و کامیابی در این راه نیست.
وی عملکرد سه ساله شورای شهر را مثبت ارزیابی کرد و عملکرد این شورا را امتیازی برای شهر دانست و گفت: خوشبختانه در این شورا شیب خدمت از مناطق برخوردار شهر به سمت حاشیه شهر و مناطق کم برخوردار تغییر مسیر داده است.
آیت الله علم الهدی خاطرنشان کرد: خوشبختانه ولایی بودن شورای شهر باعث شده است تا توجه به قشر ضعیف جامعه در حاشیه شهر به وضوح دیده شود.
وی گفت: تمیزی خیابان های حاشیه شهر از هر گونه آلودگی باعث مسرت و خوشحالی است چرا که در دوره های گذشته شورای شهر مشهد توجه کافی به این مناطق نمی شد و شاهد منجلاب در آن بودیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تاکید بر اینکه مسئولان نباید اجازه ورود برخی جریان ها و فضاهای سیاسی را به محیط اجتماع بدهند، افزود: بیشتر مردم مشهد اعضای شورای شهر را به عنوان افراد متدین، ولایی و دین مدار می شناسند و بر همین اساس نباید اجازه دهید جریان های سیاسی برای این شهر تعیین تکلیف کنند.
آیت الله علم الهدی با ابراز خرسندی از تدوین قوانین شوراها براساس موازین و دستورات قرآنی اظهار کرد: تدوین این قوانین خیرخواهی را برای مردم شهر به همراه دارد.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image