فرماندار شهرستان قوچان-علیرضا قامتی copy

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ عصر روز چهارشنبه یکم اردیبهشت‌ماه علیرضا قامتی فرماندار قوچان در مراسم تقدیر و تشکر هادی شوشتری نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی از مردم قوچان، اظهار داشت: کسانی که داد می‌زنند و برجام را علم می‌کنند، به یاد داشته باشند برجام افتخار تاریخ جمهوری اسلامی ایران است، برجام باعث شده است ایران هراسی تبدیل به دوستی شود و کشورهای که بر علیه ایران بودند، امروز به این ملت احترام بگذارند.
وی افزود: دولت یازدهم، دولتی است که از همه اقشار و افکار صادق که به فرمایشات رهبری عمل ‌کنند استفاده می‌کند.
علیرضا قامتی گفت: طبق گفته دکتر روحانی دولت تدبیر و امید، دولت پاک دستان و دعاگویان است، نه نفرین گویان.
فرماندار قوچان بیان کرد: لازم می‌دانم از توجه مردم به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مشارکت حداکثری و ارتقاء کشور عزیزمان در سطح جهان، تشکر ویژه‌ای داشته باشم.
وی بابیان اینکه وظیفه ما دقت در کار است، ولی روش مهندسی ما بسیار متفاوت می‌باشد، بیان کرد: ما قسم یادکرده‌ایم، حتی یک رأی را نادیده نگیریم و در انجام این کار خیانت نخواهیم کرد، انتخابات قوچان مهندسی شد به‌گونه‌ای که حتی یک رأی با مشکل مواجه نشد.
وی افزود: در دوره‌های قبل که من معاون یکی از فرمانداران بودم، شخصی با اختلاف ۴ رأی توانست به مجلس راه پیدا کند و ما برای این‌همه صداقت کاری افتخار می‌کنیم.
فرماندار قوچان با اشاره به این گفته رهبری که فرمودند؛ همه تلاش و کوشش خودمان را بر آن گرفته‌ایم که مشارکت آحاد جامعه را با امیدبخشی و ایجاد فضایی با شورونشاط به حداکثر برسانیم، گفت: قبل از انتخابات وظیفه خود را انجام دادیم و برنامه‌های آموزشی در جهت برگزاری صحیح انتخابات برگزار کردیم.
قامتی ابراز کرد: جلسات آموزش صحیح انتخابات به ریاست رئیس دادگستری شهرستان قوچان، آقای حسینی در پیشگیری از وقوع جرم در شهرستان قوچان برگزار شد.
فرماندار قوچان گفت: در بحث انتخابات ما از همه کاندیداها درخواست کردیم روز قبل از رأی‌گیری در جلسه پیشگیری از جرم حضور پیدا کنند.
وی تصریح کرد: از آنجایی‌که قرار است ما خدمتگزار مردم باشیم، نباید کاری می‌کردیم لکه‌ای که در یک دوره از انتخابات قوچان به علت باطل شدن رأی به وجود آمد، دوباره پررنگ شود و تلاش کردیم این لکه را پاک‌کنیم.
قامتی اظهار داشت: مسئولین قول دادند بعد از انتخابات به نماینده منتخب تبریک بگویند، ولی متأسفانه قبل از آنکه ۸۰۰۰ رأی شمارش شود خبرگزاری‌ها اعلام کردند که شخص دیگری رأی آورده است.
photo_2016-04-22_17-29-22 copyوی خاطرنشان کرد: به‌هرحال قانون‌گذار این حق را به مردم و کاندیداها داده است، که در هر مقطعی شکایت خود را مطرح کنند.
قامتی بیان کرد: ۸ صندوق دوباره بازشماری شد، از میان ۸ صندوق، تنها یک اختلاف در رأی کاندیدا اول و دوم دیده شد.
فرماندار قوچان عنوان کرد: در یک صندوق رأی شهرستان فاروج اختلاف دیده شد، ولی در نهایت رأی هر دو نماینده در آن صندوق مساوی بود.
قامتی بابیان اینکه انتخابات توسط یکسری ابطال شد، گفت: عزیزانی که خود از قانون‌گذاران بودند و باید پیرو قانون باشند، چرا اعلام می‌کنند انتخابات باطل است؟ چه چیزی را می‌خواهند افشاگری کنند، صحت انتخابات را؟

سرنوشت کشور در دست توانای جوانان است
هادی شوشتری نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شوری اسلامی ضمن تبریک میلاد امام علی (ع) گفت: آموزه‌های این امام عزیز چراغ و راهنمای زندگی فردی و اجتماعی شیعیان است، من جوانان را به مطالعه و دقت در زندگی این امام بزرگ دعوت می‌کنم.
نماینده مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه انتخابات همچنان که از نامش پیداست، محل تلاقی و تجلی دیدگاه‌های مختلف است، اظهار داشت: از این‌که کاندیداها این شایستگی را در خود دیده‌اند و با ثبت‌نام در متن انتخابات قرار گرفتند نهایت تقدیر و تشکر از کاندیدای محترم و طرفداران این عزیزان رادارم.
شوشتری بیان کرد: طبیعی است در انتخابات، نهایتاً از بین کاندیداها باید یکی را انتخاب کرد، رأی و انتخاب مردم برای ما محترم است.
وی بابیان اینکه نباید فکر کنیم با شرکت در انتخابات مجلس کار تمام‌شده است، گفت: این موضوع در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر نیز باید ادامه پیدا کند.
شوشتری ابراز کرد: هرکدام از ما به میزان توانایی، وظیفه و پتانسیل خود باید درصحنه حضورداشته باشیم تا شهر، استان و کشورمان را توسعه دهیم.
نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به‌عنوان کسی که در دو مجلس ششم و هفتم حضور داشته‌ام و فرماندار بودن را تجربه کرده‌ام، رئیس هیات اجرایی، قاضی و نامزد انتخاباتی نیز بوده‌ام، باید عرض کنم که ما انتخابات سختی داشتیم، البته در اکثر حوزه‌های انتخاباتی سخت بود.
وی افزود: انتخابات مانند یک فیلم است که ما کاندیداها به‌عنوان بازیگران اصلی درصحنه انتخابات مشاهده می‌شویم، ولی عوامل پشت‌صحنه را کسی نمی‌بیند.
شوشتری عنوان کرد: آزادی به همان معنای مندرج در قانون اساسی، که آزادی مطلوب است باید وجود داشته باشد، همه ما باید تلاش کنیم تمام دغدغه‌های جوانان عزیزمان را برطرف کنیم.
وی افزود: مشکلات این کشور به دستان ظریف اما توانای جوانان حل خواهد شد، اگر می‌خواهیم کشوری آگاه و توسعه‌یافته که مظهر اقتدار و خردگرایی در دنیا باشد، داشته باشیم باید جوانان در تمام عرصه‌ها حضور داشته باشند.
نماینده مردم قوچان و فاروج بیان کرد: یکی از افتخارات بنده حضور در بین جوانان روستاهای شهرستان قوچان و فاروج بود، جوانان شهرستان قوچان سابقه تدریس در دانشگاه‌های تهران را دارند و این افراد از جوانان تهرانی طبق گفته خود آن‌ها، بهتر هستند.
شوشتری در پایان گفت: از حضور تمام شهروندان و اقشار عزیز به‌خصوص افرادی که به من اعتماد کردند و این فرصت را دادند تا ادای دین کنم و بتوانم وظیفه خود را انجام دهم کمال تشکر را دارم، از کسانی هم که به من رأی ندادند به رأی آن‌ها احترام می‌گذارم.

کد خبرنگار و عکاس: ۹۴۰۲۱۳۴

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppLineYahoo MailGoogle Gmail
برچسب ها: , , , , , , , , , ,
عضویت در خبرنامه

\ نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image