نوروزیان: امروز با توجه به شرایط پیچیده کشور و استان نیاز به انسجام، اتحاد و آرامش بیشتری داریم تا بتوانیم بر مشکلات فائق آییم.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد رحیم نوروزیان معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری در دیدار با اعضای شورای شهر مشهد گفت: عملکرد شورای شهر مشهد در یکسال گذشته مثبت بوده است.

وی خاطرنشان کرد: مشهد بیش از ۵۲ درصد جمعیت استان را دارد و علیرغم اینکه در حاشیه شهر مشهد قدم های بسیار خوبی برداشته شده است اما هنوز کارهای زیادی باقی مانده است که با انسجام و اتحاد می توان این مشکلات را از سر راه برداشت.

فضای شهر مشهد نیاز به تغییر دارد

نوروزیان با مثبت ارزیابی کردن عملکرد یکسال گذشته شورای شهر مشهد افزود: در فضای رقابتی انتخابات، مردم مشهد مشارکت حداکثری داشتند و انتخاب مردم نشان داد که فضای شهر مشهد نیاز به تغییر دارد.

معاون استاندار اذعان داشت: یکی از موفقیت های شورای شهر مشهد مصوبات اولویت دار، ضروری و بجا می باشد و عملکرد شورا نشان داد که انتخاب مردم، انتخاب خوب و درستی بوده است.

وی تصریح کرد: شورای شهر مشهد ظرفیتی است که می تواند طرف مشاوره قرار گیرد و در حل مشکلات استان کمک و یاری نماید.

مردم بدون توجه به جناح بندی برای قدس آمدند

محمد رحیم نوروزیان با تقدیر از حضور گسترده و آگاهانه مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: روز قدس از مناسبت های ملی و مذهبی است و حضور پرشور مردم نشان داد که مردم بدون توجه به جناح بندی های سیاسی فقط برای قدس و مردم فلسطین به میدان می آیند.

وی اظهار داشت: البته باید برنامه ریزان توجه بیشتری نمایند که در این مناسبت های ملی و عمومی، جناح ها و جریانات سیاسی سوء استفاده نکنند و از تریبون های عمومی اهداف جناحی خود را دنبال نکنند زیرا موجب حضور کم رنگ مردم خواهد شد.

معاون استاندار در پایان با تأکید بر نیاز دولت و استان به رسانه، اظهار داشت: دولت ضمن اینکه به رسانه نیاز دارد، باید بتواند با آن ارتباط و تعامل داشته باشد و رفع فاصله‌ها و تقویت ارتباط بین دولت و رسانه ضروری است.