در مراسم رونمایی از پیراهن امام خمینی، کتاب «از مشهد تا ژوهانسبورگ » که به قلم حسین قرایی نوشته و به شرح زندگی سیدعبدالله حسینی پرداخته است نیز رونمایی شد.

به گزارش ایران نیوز آنلاین؛ مراسم رونمایی از پیراهن امام خمینی و همچنین کتاب «از مشهد تا ژوهانسبورگ » که به قلم حسین قرایی نوشته و به شرح زندگی سیدعبدالله حسینی پرداخته شده است، با حضور حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، میثم مرادی رئیس حوزه هنری خراسان رضوی در تالار نور برگزار شد.

در این مراسم میثم مرادی ، رئیس حوزه هنری خراسان رضوی ضمن تشکر از تمامی افرادی که دغدغه فرهنگی و دینی دارند، سید عبدالله حسینی را پایه گزار شعر انقلابی در خراسان نامید و تصریح کرد: این شخصیت انقلابی تاثیر زیادی در جریان این شعر داشت و شاعران جوان و انقلابی زیادی را پرورش داد.

امروزه جریان هایی امام و انقلاب را تحریف می کنند

نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد و کلات نیز در این مراسم اظهار کرد: بسیاری از ما بخشی از عمر خود را در زمان حیات امام خمینی بودیم و با اندیشه های ایشان آشنا هستیم، اما امروزه می بینیم جریان هایی وجود دارند که انقلاب و امام را تحریف می کنند.

وی در پایان با بیان اینکه یکی از نگرانی ها در طول تاریخ انقلاب، فراموشی و تحریف شخصیت های بزرگ است، عنوان نمود: این موضوع ساده نیست، ما اگر این مسیر واکاوی اشخاص بزرگ برای جوانان را درست می رفتیم و برنامه داشتیم امروز جوان های  ما ذهنشان پر از آلودگی نمی شد.

  • نویسنده : 9602221